Wiadomości z Mikołowa

Kolejny apel Policji o pomoc w identyfikacji zwłok potrąconego przez pociąg mężczyzny

  • Dodano: 2023-11-02 10:15, aktualizacja: 2023-11-02 12:38

Kryminalni z mikołowskiej komendy prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny potrąconego 12 sierpnia 2023 roku na torach w Mikołowie. Z uwagi na stan zwłok po zdarzeniu, nie ma możliwości podania jego rysopisu, dlatego też publikacja materiału zawiera jedynie opis odzieży oraz okularów denata.

Tragiczne zdarzenie na torach w Mikołowie

Do zdarzenia doszło 12 sierpnia na torach w rejonie ulicy Studziennej w Mikołowie. Pociąg relacji Chałupki-Katowice potrącił, ze skutkiem śmiertelnym mężczyznę. Ze względu na stan zwłok, nie było możliwości określenia rysopisu umożliwiającego identyfikację.

Mężczyzna miał na sobie buty zamszowe z metką "SON" w rozmiarze 42, koszulę w kratę z metką "CARRY man" rozmiar XXL, kurtkę typu katana z metką "BIG STAR", spodnie jeansowe z metką "DAKOTA". Na miejscu znalezione zostały także okulary korekcyjne w oprawce koloru czerwonego oraz okulary korekcyjne w oprawce koloru czarnego. Domniemuje się, że denat był w wieku około 50 do 60 lat.

Osoby, które na podstawie dołączonych zdjęć mogą pomóc w identyfikacji, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie pod numerem telefonu: 47 85 58 200, 47 85 58 255 lub kontakt na skrzynkę e-mail Wydziału Kryminalnego: kryminalny@mikolow.ka.policja.gov.p

Kolejny apel Policji o pomoc w identyfikacji zwłok potrąconego przez pociąg mężczyzny

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również