Wiadomości z Mikołowa

Już 2 tysiące Kart Mieszkańca!

  • Dodano: 2018-09-18 09:00

W ubiegłym tygodniu mikołowscy urzędnicy oficjalnie wydali dwutysięczną Kartę Mieszkańca Gminy Mikołów. Odebrała ją – z rąk burmistrza miasta - Katarzyna Głośna, właścicielka szkoły rodzenia Centrum Kobiecości.

Karta Mieszkańca cieszy się niesłabnącą popularnością. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności, posiadaczką egzemplarza z numerem 2000 okazała się właścicielka szkoły rodzenia Centrum Kobiecości - Katarzyna Głośna, która do tej pory była partnerem programu. Mikołowianki posiadające Karty Mieszkańca mogą korzystać z usług firmy z 10-procentowym rabatem. 

Inicjatywa na rzecz wyróżnienia mieszkańców Gminy Mikołów rozliczających podatek dochodowy od osób fizycznych w tutejszym Urzędzie Skarbowym została zapoczątkowana w lutym ubiegłego roku. Posiadacze karty mają możliwość skorzystania z ulg i rabatów w stale powiększającej się ofercie gminy i Partnerów Programu. Są to m.in. instytucje miejskie, jak Miejski Domu Kultury czy basen MOSiR, ale również w wielu placówkach handlowych i usługowych, w tym restauracjach i klubach.

Pełna lista partnerów, regulamin i wniosek o wydanie karty są dostępne na stronie programu, a także w gablotach ogłoszeniowych Urzędu Miasta i w kamienicy Rynek 3.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również