Wiadomości z Mikołowa

Halowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR

  • Dodano: 2018-03-27 11:15

W sobotę 24 marca br. w Hali Sportowej MOSiR odbył się VII Halowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR, w którym udział wzięło siedem drużyn, z podziałem na kategorię chłopców i dziewcząt.

Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym. W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna CHUDE BYKI, na drugim stopniu podium uplasowała się reprezentacja G1 Mikołów, a po brązowe medale sięgnęli zawodnicy BETTER PLEJERS. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się drużyna TIK - TAKI z DWÓJKI, która po zaciętym meczu i emocjonujących rzutach karnych pokonała swoje przeciwniczki z G1.

Wyróżniający się zawodnicy otrzymali także nagrody indywidualne i tak najlepszym bramkarzem turnieju został Wojciech Termina z G1, najlepszym strzelcem - Bartek Brun reprezentujący zespół CHUDE BYKI, a najlepszym zawodnikiem turnieju Jakub Zbiciak - BETTER PLEJERS. Wśród dziewcząt najwięcej bramek zdobyła Agnieszka Wiśniewska z G1,  najlepszą bramkarką została Wiktoria Dyduch, a najlepszą zawodniczką Wiktoria Grodzka - obie reprezentujące zespół TIK - TAKI z DWÓJKI. 

Gratulujemy wyników!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również