Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Funduszowe środy w Katowicach

  • Dodano: 2014-10-21 13:00, aktualizacja: 2014-10-21 15:50

W ramach obecności regionu w ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich od października br. organizowane są w Katowicach cykliczne spotkania informacyjne "Środa z Funduszami".

Spotkania odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca i skierowane są do przyszłych beneficjentów wszystkich programów operacyjnych wdrażanych w ramach perspektywy 2014-2020. W ich trakcie specjaliści z zakresu Funduszy Europejskich prezentują podstawowe założenia, zasady oraz cele wykorzystywania środków unijnych przez pryzmat poszczególnych grup odbiorców.

W październiku odbyło się już pierwsze spotkanie z całego cyklu i było poświęcone wsparciu dla osób zamierzających założyć działalność gospodarczą. Organizatorem spotkania był Główny Punkt Informacyjny działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego.

Kolejne spotkania będą skierowane w sposób szczególny do:

  • jednostek nauki (5 listopada 2014 r.),
  • organizacji pozarządowych (3 grudnia 2014 r.),
  • jednostek samorządu terytorialnego (7 stycznia 2015 r.),
  • przedsiębiorców (4 lutego 2015 r.),
  • społeczności lokalnych (4 marca 2015 r.).


Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest, aby zainteresowani uczestnictwem każdorazowo rejestrowali się za pośrednictwem formularza załączanego do publikowanej informacji o rekrutacji.

Informacje o rekrutacji są publikowane na bieżąco, na stronach Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.