Wiadomości z Mikołowa

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie rozszerza współpracę z Victorią Londyn

  • Dodano: 2019-06-25 09:00, aktualizacja: 2019-07-12 14:52

Na dłużej z Polakami na emigracji. Bukmacher przedłuża i rozszerza współpracę z Victorią Londyn.

Umowa sponsorska do końca sezonu 2021/22. Więcej atrakcji w internecie oraz w mediach społecznościowych skierowanych do kibiców. Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie postanowiła przedłużyć, a także rozszerzyć współpracę z polską drużyną występującą w Wielkiej Brytanii – PFC Victorią Londyn. 

Dotychczasowe relacje między partnerami układały się niezwykle pomyślnie. Stąd pomysł, aby powiększyć zakres wspólnych przedsięwzięć i wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów tego wyjątkowego klubu. Victorię Londyn założyli w 2016 roku Polacy zamieszkujący stolicę Anglii i okolice. Zespół występuje na jedenastym poziomie rozgrywkowym. Zarówno piłkarze grający w drużynie, jak i członkowie sztabu szkoleniowego oraz władze pochodzą z naszego kraju. Dlatego klub pełni także rolę miejsca spotkań i integracji. Choć trudno jest przebić się Victorii do wyższej ligi, to jej działacze mają ambitne plany sportowe. Chcą promować zawodników do lepszych klubów oraz umożliwiać utalentowanym sportowcom rywalizację na poziomie seniorskim. Być może w przyszłości uda się wypromować któregoś z nich, co będzie sporym sukcesem i nagrodą dla wszystkich zaangażowanych w rozwój tego klubu pasjonatów. 

Jak stwierdził Łukasz Kieza, Head of Marketing LV BET, bukmacher jest bardzo zadowolony z wcześniejszej współpracy z Victorią Londyn. Dlatego naturalnym ruchem było przedłużenie kontraktu oraz większe zaangażowanie we wszelkie działania sponsorskie i marketingowe. Oprócz tego, logo bukmachera LV BET dalej będzie widnieć w centralnym miejscu koszulek meczowych. - Wierzymy w dalszy dynamiczny rozwój tego projektu sportowego, dlatego też postanowiliśmy związać się tym razem umową długoterminową. - podsumował zawarcie nowej umowy Kieza. 

Z takiego obrotu sprawy cieszy się również prezes klubu z Londynu, Tomasz Słowiak. Dla władz Victorii gwarancja wsparcia tak dużej firmy, jaką jest LV BET Zakłady Bukmacherskie, to forma nagrody za dotychczasową pracę oraz możliwość dalszego rozwoju bez obaw o środki finansowe. Zdaje sobie także sprawę, że z uwagi na specyficzną sytuację klub staje się ambasadorem marki za granicą. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy jaką nawiązaliśmy w poprzednim roku. Mamy również nadzieję, że nasz Klub mocno przyczynił się do rozpowszechnienia marki na rynku brytyjskim.- dodaje Słowiak.

Warto wspomnieć, że to niejedyna forma zaangażowania LV BET w Wielkiej Brytanii. Od sezonu 2019/20 spółka jest także Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim Vanarama National League. To najwyższy poziom rozgrywkowy National League System. Piąty, według hierarchii wśród wszystkich angielskich lig, zrzeszający łącznie 68 zespołów w trzech dywizjach. W ramach współpracy logo LV BET pojawiło się m.in. na słynnym stadionie Wembley podczas finałów Play-Off. Marka angażuje się również w rozwój ligi poprzez promowanie zasad odpowiedzialnego hazardu. Poza tym wspólnie z organizatorem rozgrywek przygotowuje specjalne promocje oraz treści w mediach społecznościowych skierowane do licznego grona fanów. 

Bukmachera LV BET, który należy do czołówki legalnych firm bukmacherskich w Polsce z pewnością można określić marką międzynarodową. Bukmacher wykazuje się dużą aktywnością także na innych rynkach europejskich. Oprócz wsparcia udzielanego wspomnianej Victorii Londyn oraz Vanarama National League, bukmacher działał również m.in. w Niemczech. Tam sponsorował Reprezentację Niemiec w hokeju na lodzie, a także drużynę występującą na co dzień w Niemieckiej Lidze Hokeja - Koelner Haie. W Polsce LV BET jest głównym sponsorem Wisły Kraków i Arki Gdynia, a miano sponsora oficjalnego zapewnia mu współpraca z Wisłą Płock, Zagłębiem Sosnowiec, Stalą Mielec oraz drużyną koszykarską Śląska Wrocław. Twarzą marki LV BET Zakłady Bukmacherskie jest m.in. Jakub Błaszczykowski.

Firma LV Bet Zakłady Bukmacherskie działa legalnie na terytorium Polski. Bukmacher posiada wydane w Polsce zezwolenie o numerze PS4.6831.9.2016.EQK, wydane dnia: 13 maja 2016 r. Zabroniona i zagrożona surową karą jest gra u bukmacherów nie dysponujących zezwoleniem wydanym w Polsce. Dostęp do zakładów mogą uzyskać wyłącznie osoby pełnoletnie. Hazard uzależnia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również