Wiadomości z Mikołowa

Daj przedmiotom drugie życie i wygraj konkurs

  • Dodano: 2021-05-07 08:30, aktualizacja: 2021-05-07 08:40

Mikołowska Rada Seniorów zaprasza do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym „EkoMikołów w ogrodzie”.

Celem konkursu jest pokazanie kreatywnego wykorzystania przedmiotów z recyklingu, na działce lub przydomowym ogrodzie, dającego im tym samym drugie życie. Ponownie wykorzystane rzeczy mogą służyć do prac ogrodowych, uprawy roślin, gromadzenia wody, dekoracji ogrodu itd.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Mikołowa posiadających przydomowe ogródki lub działkę w ROD na terenie miasta Mikołów.

Zgłoszenia można przesyłać od 10 maja 2021 roku do dnia 31 sierpnia 2021 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w drugim tygodniu września 2021r.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • wykonać zdjęcia przedmiotów z recyklingu wykorzystanych w ogrodzie (min.1 zdjęcie max.5), krótko opisać, jaką pełniły funkcję w oryginale i do czego obecnie służą, (1 zdjęcie = 1 przedmiot)
  • wysłać wraz z wypełnionym formularzem konkursowym (do pobrania poniżej, na profilu facebookowym Mikołowscy Seniorzy bądź w Miejskim Domu Kultury) i przesłać na adres mailowy rada.seniorow@mikolow.eu lub wysłać na adres Rada Seniorów w Mikołowie ul. Jana Pawła II 4, 43-190 Mikołów z dopisk
Daj przedmiotom drugie życie i wygraj konkurs

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.