Wiadomości z Mikołowa

BUM BUM ORKeSTAR na mikołowskim rynku! Przed nami kolejny koncert z cyklu Letnie Granie

  • Dodano: 2024-06-27 11:00

Urząd Miasta Mikołowa, CKM Trąbka oraz firma Brzmi Dobrze z radością zapraszają na wyjątkowy koncert w ramach cyklu Letnie Granie! Już w najbliższy piątek o godzinie 20:30 na scenie wystąpi fenomenalny zespół BUM BUM ORKeSTAR.

To niezwykłe wydarzenie muzyczne, które połączy w sobie dźwięki bałkańskie, klezmerskie i polskie, zapewni niezapomniane doznania dla wszystkich miłośników energetycznych brzmień. Koncerty BUM BUM ORKeSTAR są znane z nieprzewidywalności i unikalności – potrafią wzruszyć, rozbawić i porwać do tańca w rytm dynamicznych melodii.

BUM BUM ORKeSTAR to zespół, który swoim wyjątkowym stylem zdobywa serca publiczności. Ich muzyka, pełna pasji i energii, tworzy niezapomnianą atmosferę, która wciąga i zachęca do wspólnej zabawy. Instrumenty dęte i akordeon w ich wykonaniu to prawdziwa uczta dla uszu, a każdy utwór niesie ze sobą niepowtarzalną historię.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby doświadczyć magii na żywo! Piątek, godzina 20:30, scena Letniego Grania w Mikołowie.

Przyjdźcie, bawcie się i poczujcie rytm z BUM BUM ORKeSTAR!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również