Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Anna Dereszowska ambasadorką akcji „Kobiety kobietom”

  • Dodano: 2020-08-04 08:45, aktualizacja: 2020-08-04 09:15

„Urodziłam się w Mikołowie, co więcej, mimo że od wielu lat mieszkam w Warszawie, również w Mikołowie urodziłam dwójkę moich dzieci. Przyjechałam rodzić właśnie tutaj z kilku powodów...” – podkreśla Anna Dereszowska.

Chcecie wiedzieć jakich, zobaczcie wideo?!

Anna Dereszowska została ambasadorką naszej akcji społecznej „Kobiety kobietom”.

Dobrze znana szerokiej publiczności aktorka zaangażowała się w plany rozwojowe Centrum Zdrowia w Mikołowie, związane z polepszeniem standardów porodowych w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym tej placówki. Zobacz wideo:

https://www.facebook.com/CentrumZdrowiaMikolow/videos/936375433544458/

Centrum Zdrowia w Mikołowie rozpoczyna Projekt „Dwa Światy”, mający na celu przebudowę sali chorych na wygodny i funkcjonalny apartament. Pacjentka będzie mogła spędzić tu czas do porodu i zaraz po nim z osobą najbliższą. Wystrój nowej Sali nawiązuje do domowej sypialni i pokoju dziennego. Jest tu czas na relaks, sen, kąpiel, prawidłowe oddychanie oraz cierpliwe czekanie na narodziny dziecka. W tym miejscu najważniejsza jest kobieta i jej indywidualne potrzeby. Projekt „Dwa Światy” realizowany jest w ramach akcji społecznej Powiatu Mikołowskiego i Centrum Zdrowia w Mikołowie wraz z Partnerami.

„Całym sercem wspieram tę akcję i się w nią angażuję. Gdyby przyszło mi, a zupełnie szczerze bardzo bym chciała, urodzić jeszcze jedno dziecko, to z całą pewnością również przyjechałabym je rodzić do Mikołowa” – dodaje Anna Dereszowska.

#kobietykobietom #urodziłamwMikołowie #urodziłemsięwMikołowie #urodziłamsięwMikołowie #rodzęwMikołowie #urodzęwMikołowie

Oddział Ginekologiczny-Położniczy wraz z blokiem porodowy Centrum Zdrowia w Mikołowie cieszą się od lat niezmiennie dużą popularnością wśród rodzących, ze względu na przyjazne warunki prowadzenia porodów i świetne wyniki jakie osiąga nasz zespół. Naszym priorytetem od zawsze było prowadzenie porodów szpitalnych zbliżonych jak najbardziej do warunków domowych. W związku z pozytywnym odbiorem naszych usług, zespół Ordynatora dr Roberta Kiełbasińskiego zdecydował się poszerzyć swoją ofertę i stworzyć optymalne warunki do porodów w wodzie, realizując tym samym zapisy najwyższego standardu opieki okołoporodowej. Planujemy doposażyć nasz blok w profesjonalną wannę porodową i koło porodowe, tak by podnieść jeszcze bardziej komfort Paniom rodzącym w naszej placówce. Wanna jest także bardzo chętnie i często wykorzystywana przez rodzące w pierwszym okresie porodu do łagodzenia bólu. Koszt zakupu wanny do porodu wynosi 45.000,00 zł , a koła porodowego 135.000,00zł.

https://zrzutka.pl/mxvrs6

Akcja „Kobiety kobietom” to długofalowe przedsięwzięcie społeczne na rzecz Szpitala Powiatowego w Mikołowie – jego Pacjentek, Mieszkanek powiatu, ale nie tylko. Akcja ta składać będzie się z szeregu wydarzeń i działań skierowanych właśnie do kobiet. Jej celem jest promocja zdrowia wśród Pań oraz realizacja w/w planów związanych z modernizacją oddziału ginekologiczno-położniczego mikołowskiego Centrum Zdrowia, związanych m.in. z zakupem specjalistycznej wanny do porodów w wodzie oraz koła porodowego. Koszt zakupu wanny do porodu wynosi 45.000,00 zł., a koła porodowego 135.000,00 zł.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.