Wiadomości z Mikołowa

Samorządowy mecz dla Ani Sikory

  • Dodano: 2020-08-03 14:15

Samorządowcy Powiatu Mikołowskiego na czele ze Starostą Mirosławem Dużym wzięli czynny udział w Pikniku Charytatywnym, podczas, którego odbyła się zbiórka na rehabilitację po operacji dla Pani Ani Sikory.

Mikołowianka choruje na endometriozę

Pod koniec sierpnia w szpitalu św. Józefa w Dortmundzie ma odbyć się jej operacja. Takiego zabiegu NFZ której nie refunduje.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/anna-sikora

W programie imprezy rozgrywanej na Stadionie Miejskim AKS Mikołów oraz Orliku przy ul. Zawilców odbyły się m.in: 24-godzinny mecz piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.

Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci

„Mecz koleżeński, ale nikt nogi nie odstawiał... dla zdrowia swojego, a zwłaszcza Pani Ani. Trzymaj się!” – napisał na swoim profilu facebook’owym Starosta Mikołowski Mirosław Duży

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • halymbiorz

    w dortmundzie operacja??? polski lekarze ciymni??? kto kształcił lekarzy w w/w miescie??? moze lekarz jozef mengele??? w sumie miał wiedze tak jak werner von braun ky by niy łon to ameryka niy poleciała by w kosmos.....pozatem "wypasiona ta inteligencja" nikt "suchotnikiem na fociach nie ma" dali by cos od siebie...np z tłustych diet.....pozatem otyłosc przyczynia sie do zawały serca....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.