Wiadomości z Mikołowa

Samorządowy mecz dla Ani Sikory

  • Dodano: 2020-08-03 14:15

Samorządowcy Powiatu Mikołowskiego na czele ze Starostą Mirosławem Dużym wzięli czynny udział w Pikniku Charytatywnym, podczas, którego odbyła się zbiórka na rehabilitację po operacji dla Pani Ani Sikory.

Mikołowianka choruje na endometriozę

Pod koniec sierpnia w szpitalu św. Józefa w Dortmundzie ma odbyć się jej operacja. Takiego zabiegu NFZ której nie refunduje.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/anna-sikora

W programie imprezy rozgrywanej na Stadionie Miejskim AKS Mikołów oraz Orliku przy ul. Zawilców odbyły się m.in: 24-godzinny mecz piłki nożnej, siatkówki oraz koszykówki.

Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci

„Mecz koleżeński, ale nikt nogi nie odstawiał... dla zdrowia swojego, a zwłaszcza Pani Ani. Trzymaj się!” – napisał na swoim profilu facebook’owym Starosta Mikołowski Mirosław Duży

Komentarze (1)    dodaj »

  • halymbiorz

    w dortmundzie operacja??? polski lekarze ciymni??? kto kształcił lekarzy w w/w miescie??? moze lekarz jozef mengele??? w sumie miał wiedze tak jak werner von braun ky by niy łon to ameryka niy poleciała by w kosmos.....pozatem "wypasiona ta inteligencja" nikt "suchotnikiem na fociach nie ma" dali by cos od siebie...np z tłustych diet.....pozatem otyłosc przyczynia sie do zawały serca....

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również