Wiadomości z Mikołowa

61-latka pędziła z prędkością 129 km/h. Straciła prawo jazdy

  • Dodano: 2020-06-26 07:45, aktualizacja: 2020-06-26 08:04

Policjanci mikołowskiej drogówki zatrzymali mieszkankę powiatu bielskiego, która - w obszarze zabudowanym - rażąco przekroczyła prędkość.

129km/h wskazywał licznik pojazdu, kiedy natrafiła na drogową kontrolę

Najbliższe 3 miesiące w podróżowaniu będzie musiała radzić sobie inaczej, bo za kierownicę samochodu wsiadać już nie może. Jak widać kierowcy coraz częściej pozwalają sobie na brawurową jazdę, a wprowadzone jak dotąd regulacje prawne i obostrzenia niektórym wcale nie są straszne.

Mikołów - Śmiłowice, ulica Gliwicka, 24 czerwca, godzina 14:58: kierująca porsche, 61-letnia mieszkanka powiatu bielskiego została zatrzymana do kontroli drogowej. Urządzenie do pomiaru prędkości wskazało, iż kierująca poruszała się z prędkością 129 km/h, przy ograniczeniu do 70 km/h. Policjanci nałożyli mandat w wysokości 500 zł, 10 pkt karnych oraz zatrzymali dokument prawa jazdy. 61-latka tłumaczyła, że codziennie pokonuje spory odcinek trasy z miejsca zamieszkania do miejsca pracy, a "właśnie był prosty odcinek drogi i właściwe żadnych innych samochodów", więc postanowiła zyskać na czasie.

61-latka pędziła z prędkością 129 km/h. Straciła prawo jazdy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również