Wiadomości z Mikołowa

Ponad 4 miliony dla Powiatu Mikołowskiego

  • Dodano: 2020-06-26 07:30, aktualizacja: 2020-06-26 09:20

Kwotę ponad 4 milionów złotych na realizację tegorocznych inwestycji zaplanowanych przez Powiat Mikołowski obiecał wojewoda śląski. Informację tę przekazał w trakcie wczorajszej, niezapowiedzianej telekonferencji ze śląskimi starostami.

Nie znamy jeszcze szczegółów w jakiej formie te fundusze do nas trafią. Wiemy za to, w jaki sposób te środki spożytkujemy – zapewnia starosta mikołowski Mirosław Duży.

W zamierzeniach wojewody pieniądze te mają trafić do powiatów jako wsparcie na realizację tegorocznych inwestycji, które ze względu na mniejsze wpływy do samorządowych budżetów spowodowanie koronawirusem, mogłyby nie zostać zrealizowane.

W przypadku Powiatu Mikołowskiego takimi są między innymi zadania drogowe, budowa windy w budynku starostwa oraz zaplanowane roboty w I LO w Mikołowie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Anty PO

    Całe PO. Tysiące mieszkańców nie będą się poruszać np. zdewastowaną ul. Pszczyńską w Mikołowie, lecz korzystać tysiącami dziennie z windy w starostwie. Typowe dla tej grypy władzy która działa wW myśl sprawdzonej zasady "Zdrowie wasze w gardła Nasze"

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również