Wiadomości z Mikołowa

41 Dni Otwartych Drzwi ŚODR

  • Dodano: 2021-06-25 08:30, aktualizacja: 2021-06-25 08:48

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie organizuje 26 i 27 czerwca 2021 r. w Mikołowie po raz 41. Dni Otwartych Drzwi ŚODR.

Będzie to wydarzenie zlokalizowane na terenie otwartym wokół budynków Oddziału ŚODR 

ŚODR zaprasza przedstawicieli producentów i dealerów maszyn i urządzeń rolniczych oraz producentów środków do produkcji rolnej, ogrodników i szkółkarzy, pszczelarzy i producentów sprzętu pasiecznego, producentów wyrobów regionalnych i rękodzielników do udziału w tegorocznej wystawie i w kiermaszach. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z zaproszenia do udziału w tegorocznych Dniach Otwartych Drzwi. Warunkiem uczestnictwa w DOD jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora. Zgłoszenie należy przesłać do 10.06.2021 r. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem DOD. Karta zgłoszenia i regulamin w załączeniu.

W wydarzeniu uczestniczyć będą agencje i instytucje rządowe działające na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich

Podczas Dni Otwartych Drzwi odbędzie się konferencja pszczelarska, pokazy i konkursy, które przyczynią się do wymiany wiedzy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w rozwoju branży rolniczej.

I

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • hanysek wesoły

    same chemikalia produkuja w postaci kukurydzy zmodyfikowanej GMO jedzac kiełbaske na grilu oznaczona na opakowaniu symbolem e-350 polewajac keczapem na etykiecie pisze "skrobia modyfikowana" zycze smacznego:)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.