Katalog firm dodaj firmę

StomAnia

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Premium

Logo StomAnia

ul. Brzoskwiniowa 10
43-190 Mikołów

Godziny otwarcia: nieczynne

  • Poniedziałek: 9:30 - 12:30
  • Wtorek: 16:30 - 19:30
  • Środa: 16:30 - 19:30
  • Czwartek: nieczynne
  • Piątek: 9:30 - 12:30
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: +48 723 387 567Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Świadczymy szeroki zakres usług stomatologicznych zaczynając od profilaktyki poprzez stomatologię zachowawczą, endodoncję, stomatologię estetyczną, leczenie dzieci i młodzieży, ortodoncję oraz chirurgię stomatologiczną.

Gabinet w Mikołowie jest szczególnie przyjazny dzieciom stąd znaczny procent naszych pacjentów stanowią najmłodsi. Wkładamy bardzo dużo pracy aby nasze pociechy czuły się u nas jak w domu. Dzięki temu opuszczają nasz gabinet z uśmiechem na twarzy odznaczeni medalami i dyplomami za odwagę.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie w leczeniu stomatologicznym. Stosujemy nowoczesne metody leczenia bazując na wiedzy zdobywanej na różnego rodzaju kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Największą uwagę skupiamy na jakości świadczonych usług. Korzystamy z najnowszych materiałów dostępnych w stomatologii zachowując przy tym rewelacyjną cenę świadczonych usług.

Planując wizytę w naszych gabinetach wszyscy pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście i terminy dostosowane do ich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu!

Słowa kluczowe: StomAnia, gabinet stomatologiczny, stomatologia, gabinet, dentysta, zdrowie, stomatolog, dobry dentysta, dobry stomatolog, najlepszy dentysta

Statystyki: 4022 wyświetleń.

Formularz zapytania

- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma StomAnia jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.