Katalog firm dodaj firmę

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o

Adres i telefon

ul. Paprotek 28
43-190 Mikołów
Godziny otwarcia: nieczynne
  • Poniedziałek: 7:00 - 15:00
  • Wtorek: 7:00 - 15:00
  • Środa: 7:00 - 15:00
  • Czwartek: 7:00 - 15:00
  • Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o

Jesteśmy firmą deweloperską z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji projektów w zakresie nieruchomości mieszkaniowych i biurowych. Działamy na terenie województwa śląskiego koncentrując swą uwagę przede wszystkim na Zabrzu, Gliwicach i Mikołowie (nasze inwestycje powstawały też w Katowicach, Knurowie, Ornontowicach i Chudowie).

Naszym celem jest nie tylko dbanie o atrakcyjność projektu architektonicznego, ale także o maksymalną racjonalizację przestrzeni użytkowej.  Stawiamy na funkcjonalność i komfort wsparte wyjątkowymi  lokalizacjami. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dziś bardzo dobre skomunikowanie zapewniające dogodny dojazd w obrębie aglomeracji górnośląskiej. W przypadku realizacji mieszkaniowych zwracamy szczególną uwagę na to by sytuować je w sąsiedztwie terenów zielonych.

Rzetelność, wiedza i zdobyte doświadczenie - dotąd zbudowaliśmy kilkaset mieszkań i dziesiątki domów jednorodzinnych z zastosowaniem sprawdzonych nowoczesnych technologii - stanowią gwarancję wysokiej jakości naszych nowych mieszkań i nieruchomości. Potwierdzeniem mogą być liczne nagrody przyznane naszej firmie – Orzeł Polskiego Budownictwa, wielokrotne wyróżnienia godłem Deweloper Roku 2011, 2012, 2013, 2014.

W Mikołowie w pełni zakończyliśmy już proces budowy  położonego w samym centrum, przy ul. Pszczyńskiej  pięciokondygnacyjnego „Magicznego Domu” . W tym kameralnym budynku wielorodzinnym z windą i garażami podziemnymi zostało tylko jedno dostępne 3 pokojowe mieszkanie.
 

Kolejna nasza zakończona inwestycja powstała przy ulicy Stolorskiej 21 róg zbiegu ulic stolraskiej/Fabrycznej , „Prima Dom”. Nowoczesna, bardzo elegancka architektura w połączeniu z przemyślnie zaprojektowanymi 21 mieszkaniami zapewniającymi maksimum wygody i komfortu stanowi bardzo atrakcyjną propozycję. Znajdują się tu mieszkania zaróno 3 jak i 4 pokojowe

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży.
 

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania lub lokale użytkowe na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań.
 

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Mikołowa od 2015 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.