Katalog firm dodaj firmę

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o

ul. Paprotek 28
43-190 Mikołów

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00 otwarte

  • Poniedziałek: 7:00 - 15:00
  • Wtorek: 7:00 - 15:00
  • Środa: 7:00 - 15:00
  • Czwartek: 7:00 - 15:00
  • Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 630 11 44

tel.: +48 602 638 719Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Jesteśmy firmą deweloperską z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem w realizacji projektów w zakresie nieruchomości mieszkaniowych i biurowych. Działamy na terenie województwa śląskiego koncentrując swą uwagę przede wszystkim na Zabrzu, Gliwicach i Mikołowie (nasze inwestycje powstawały też w Katowicach, Knurowie, Ornontowicach i Chudowie).

Naszym celem jest nie tylko dbanie o atrakcyjność projektu architektonicznego, ale także o maksymalną racjonalizację przestrzeni użytkowej.  Stawiamy na funkcjonalność i komfort wsparte wyjątkowymi  lokalizacjami. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dziś bardzo dobre skomunikowanie zapewniające dogodny dojazd w obrębie aglomeracji górnośląskiej. W przypadku realizacji mieszkaniowych zwracamy szczególną uwagę na to by sytuować je w sąsiedztwie terenów zielonych.

Rzetelność, wiedza i zdobyte doświadczenie - dotąd zbudowaliśmy kilkaset mieszkań i dziesiątki domów jednorodzinnych z zastosowaniem sprawdzonych nowoczesnych technologii - stanowią gwarancję wysokiej jakości naszych nowych mieszkań i nieruchomości. Potwierdzeniem mogą być liczne nagrody przyznane naszej firmie – Orzeł Polskiego Budownictwa, wielokrotne wyróżnienia godłem Deweloper Roku 2011, 2012, 2013, 2014.

W Mikołowie w pełni zakończyliśmy już proces budowy  położonego w samym centrum, przy ul. Pszczyńskiej  pięciokondygnacyjnego „Magicznego Domu” . W tym kameralnym budynku wielorodzinnym z windą i garażami podziemnymi zostało tylko jedno dostępne 3 pokojowe mieszkanie.
 

Kolejna nasza zakończona inwestycja powstała przy ulicy Stolorskiej 21 róg zbiegu ulic stolraskiej/Fabrycznej , „Prima Dom”. Nowoczesna, bardzo elegancka architektura w połączeniu z przemyślnie zaprojektowanymi 21 mieszkaniami zapewniającymi maksimum wygody i komfortu stanowi bardzo atrakcyjną propozycję. Znajdują się tu mieszkania zaróno 3 jak i 4 pokojowe

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży.
 

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania lub lokale użytkowe na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań.
 

Słowa kluczowe: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o, mdm mikołów, mieszkanie mikołów, mieszkanie w mikołowie, mieszkania mikołów, nowe osiedle mikołów, mieszkania w mikołowie, nowe mieszkanie mikołów, deweloper śląsk, deweloper mikołów

Statystyki: 2361 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Silnet.pl z siedzibą w Rudzie Śląskiej ul. Pocztowa 5 oraz Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.