AN Nieruchomości S.C. Mikołów

Logo AN Nieruchomości S.C. Mikołów

Adres i telefon

ul. Św. Wojciecha 23/2
43-190 Mikołów
Godziny otwarcia: 9:00-20:00 (kontakt telefoniczny)
otwarte
  • Poniedziałek: 9:00-17:00
  • Wtorek: 9:00-17:00
  • Środa: 9:00-17:00
  • Czwartek: 9:00-17:00
  • Piątek: 9:00-17:00
  • Sobota: 9:00-20:00 (kontakt telefoniczny)
  • Niedziela:

Oferta

AN Nieruchomości S.C. Stawiamy na wiedzę i fachowość, promujemy indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, bezpieczeństwo i miłą obsługę. Świadczymy usługi w zakresie, wyszukiwania ofert na zlecenie Klienta w oparciu o wybrane kryteria, posiadamy aktualnie atrakcyjne ofert kredytowania nieruchomości mieszkalnych na 100% wartości nieruchomości w złotówkach, euro i frankach szwajcarskich a także preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatą 50% do odsetek na okres do 8 lat, udzielany na okres do 30 lat! Kredyty hipoteczne to często najprostszy sposób na spełnienie marzeń. Dzięki szerokiej ofercie banków, jego zaciągnięcie staje się coraz łatwiejsze i bardziej przystępne dla każdego z nas. Prowadzimy negocjacje związanych w zakupem lub najmem Nieruchomości, sprawdzamy stan prawny nabywanej Nieruchomości, przygotowujemy dokumenty niezbędne do zawarcia aktu notarialnego, umawiamy strony w kancelarii notarialnej w celu zawarcia aktu notarialnego, sporządzamy protokoły przekazania nieruchomości, pomagamy w przepisaniu umów na dostawę mediów, prowadzimy transakcję od początku do jej szczęśliwego zakończenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualne, ponieważ satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów współpracujemy między innymi z bankami, doradcami finansowymi, instytucjami publicznymi, rzeczoznawcami majątkowymi, biurami notarialnymi, mediami oraz agencjami reklamowymi. Serdecznie zapraszamy do współpracy wiedząc, że znajdzie Państwo w nas godnych zaufania partnerów. Pragniemy aby szacunek okazywany klientowi, staranność oraz respektowanie zasad uczciwej konkurencji były naszymi wyróżnikami na rynku obrotu nieruchomościami i pomogły ukształtować nasz wizerunek jako wiarygodnego i rzetelnego pośrednika. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5541 oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Zapewniamy: bezpieczne i dyskretne przeprowadzenie transakcji miłą i fachową obsługę wysoki poziom świadczonych usług korzystanie z naszego doświadczenia, kontaktów i wiedzy kompleksową obsługę organizacyjną transakcji pomoc w załatwianiu spraw formalnych w urzędach szeroką promocję oferty na lokalnym rynku fachowe oględziny nieruchomości indywidualne podejście do każdego klienta

Galeria

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • AN Nieruchomości S.C. posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Mikołowa od 2010 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.