Wiadomości z Mikołowa

Wiosna w Decathlon Mikołów

  • Dodano: 2013-04-26 09:45

Rowery? Rolki? Hulajnogi? Strefa aktywnego wypoczynku?  Showroom namiotowy? Sprawdź co dla swoich klientów przygotował tej wiosny sklep sportowy Decathlon Mikołów.

W listopadzie 2012 roku w Mikołowie, w sąsiedztwie Auchan i Leroy Merlin, otwarto 28-my w Polsce sklep francuskiej sieci Decathlon.
Na 3600m2 powierzchni znalazł się sprzęt do 65 dyscyplin sportowych.
Zima upłynęła pod znakiem sprzedaży sprzętu narciarskiego i snowboardowego a jak będzie wiosną? O to zapytaliśmy dyrektora sklepu Decathlon Mikołów, Miłosza Fenglera.

Wiosna to przede wszystkim sezon rowerowy, dlatego też przygotowaliśmy szeroki asortyment zarówno samych rowerów jak i akcesoriów, części zamiennych czy odzieży dla rowerzystów.

Jakie rowery znajdą klienci w ofercie sklepu? Czy z uwagi na ukształtowanie terenu, będą to przede wszystkim rowery górskie?

Oferta jest o wiele szersza. Naturalnie sporo jest rowerów górskich, niemniej jednak mamy tez wiele propozycji dla miłośników wycieczek rowerowych po mieście czy amatorów kolarstwa szosowego. Innymi słowy, każdy rowerzysta znajdzie u nas coś dla siebie.

Czy wobec tego znalazło się też miejsce na rowery dla najmłodszych?

Oczywiście, nie zapomnieliśmy o młodych amatorach dwóch kółek.
Dla najmłodszych, oswajających się dopiero z jazdą (do 3 lat), proponujemy rowery biegowe, dla nieco starszych mamy wiele propozycji rowerów 16 – 24 calowych.

Jakie rowery klienci wybierają najchętniej?

Obecnie największą popularnością cieszą się rowery juniorskie, wybierane często jako prezent z okazji zbliżających się komunii. Wielu klientów mamy również na wspomniane już rowery górskie, ale też i miejskie, które z pewnością przyciągają wyglądem i atrakcyjną ceną.

Dlaczego zarekomendowałby Pan Decathlon Mikołów jako miejsce kupna jednośladu?

Myślę, że sporo klientów docenia fachowe doradztwo i to,że sprzedawcy to praktykujący rowerzyści z pasją.
Ponadto każdy rower można przetestować w sklepie przed zakupem, powierzchni do jazdy jest sporo, można sprawdzić czy produkt spełnia oczekiwania.
Sklep oferuje też bezpłatny przegląd roweru do 6 miesięcy od daty zakupu. Posiadamy również profesjonalny serwis rowerowy a pełna gama dostępnych akcesoriów sprawia, że w jednym miejscu klient może skompletować wszystko, co niezbędne na rowerową wycieczkę.

Co poza rowerami oferuje wiosną Decathlon Mikołów swoim klientom?

Na uwagę na pewno zasługują rolki i hulajnogi.
W przyp. rolek rozmiary zaczynają się już od numeru 28, co sprawia, że tą pasją można zarazić już najmłodszych. Rolkarze mogą wybierać ze sprzętu dla początkujących i zaawansowanych a także zadbać o swoje bezpieczeństwo, dobierając kask czy ochraniacze.
Hulajnogi dostępne są również w wersji dla dzieci i dorosłych. Od tych najprostszych, klasycznych modeli, po takie z amortyzatorami, trzykołowe napędzane ruchem bioder, czy też, hit ostatnich tygodni, czterokołowe do jazdy szybkiej.

Czy na weekend majowy i zbliżające się wakacje, przygotowujecie Państwo coś specjalnego?

Dziać będzie się całkiem sporo.
Już tydzień przed majówką przy sklepie powstała strefa aktywnego wypoczynku. Klienci mogą tam przetestować stoły do tenisa stołowego, pograć w badmintona i koszykówkę, a ci najmłodsi poskakać na trampolinie.
W ostatnią środę oddaliśmy również do dyspozycji klientów zewnętrzny showroom prezentujący pełną ofertę namiotów od budek plażowych, po duże namioty kempingowe.
Z myślą o wakacjach, sprowadzamy już do sklepu baseny ogrodowe, pompowane kajaki a także odzież plażową.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu klientów

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.