Wiadomości z Mikołowa

Wielkie Otwarcie KODANO Optyk w Mikołowie! Wybrane okulary korekcyjne aż 70% taniej

  • Dodano: 2024-05-13 08:15, aktualizacja: 2024-05-13 08:43

Wielkie Otwarcie KODANO Optyk w Mikołowie! Wybrane okulary korekcyjne aż 70% taniej! Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by Twoje okulary były nie tylko narzędziem korekcji wzroku, ale również wyrazem Twojego stylu? WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk w Mikołowie to doskonała okazja, by spełnić to marzenie!

KODANO Optyk,

Auchan Mikołów, ul. Gliwicka 3
tel. 516 080 333

W dzisiejszym szybkim tempie życia oraz ciągłym narażeniu wzroku na ekranowe bodźce, troska o zdrowie oczu staje się niezmiernie istotna. W otoczeniu pełnym komputerów, smartfonów i telewizorów, nasze oczy doświadczają codziennego stresu. Dlatego kluczowym aspektem jest kompleksowe dbanie o ich kondycję. W obliczu tego wyzwania warto zastosować różnorodne metody pielęgnacyjne, aby utrzymać zdrowie oczu w dobrej formie. Z tej właśnie troski otworzyliśmy nowy Salon KODANO Optyk, który nie tylko oferuje najnowsze trendy w świecie okularów, ale przede wszystkim skupia się na kompleksowej opiece nad Twoimi oczami.

W dniach 10 - 18 maja 2024 roku zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie, gdzie świat mody spotyka się ze światem optyki. Z okazji Wielkiego Otwarcia mamy dla Ciebie wybrane okulary korekcyjne aż 70% taniej!

Ale to nie wszystko! Kupując okulary korekcyjne badanie wzroku jest wliczone w cenę! Najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowani specjaliści zadbają o Twój wzrok na profesjonalnym poziomie! Nie musisz się martwić, jeśli nie wiesz, co będzie Ci pasować. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczny wygląd czy bardziej odważne wzory, nasi doradcy klienta pomogą Ci znaleźć idealne okulary, które podkreślą Twój unikalny styl i dopasują je do Twojego kształtu twarzy, osobowości i gustu.

Wielkie Otwarcie KODANO Optyk w Mikołowie! Wybrane okulary korekcyjne aż 70% taniej

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.