Wiadomości z Mikołowa

VPS z directadminem i jego zalety.

  • Dodano: 2015-06-18 16:45

Część firm hostingowych wprowadziła niedawno do swojej oferty serwery VPS z zapewnioną pełną obsługą administracyjną. Jedną z nich jest firma NetDC.pl, z której ofertą można się zapoznać na stronie: vps z directadmin. Propozycja ta jest skierowana do klientów, którzy nie interesują się konfiguracją serwera i nie chcą tracić czasu na monitoring usług oraz ich aktualizacje. Wszystkimi tymi zagadnieniami zajmą się wyspecjalizowani pracownicy firmy hostingowej, którzy przygotują serwer według określonych przez klienta specyfikacji, monitorują wskazane usługi i w razie potrzeby aktualizują je. 

Innowacyjny serwer VPS z DirectAdmin firmy NetDC.pl może być przygotowany i zoptymalizowany specjalnie dla potrzeb konkretnego klienta. Umożliwia on najszybszy czas ładowania witryn. Dzięki niemu nie trzeba się zamartwiać kwestiami technicznymi. Posiada także elastyczne parametry i bezpłatną migrację danych.
Serwer VPS z directadminem jest narzędziem w pełni skonfigurowanymi, od razu gotowym do pracy. Jego zaletą jest intuicyjny panel administracyjny, który pozwala na swobodne i bardzo proste zarządzanie poszczególnymi elementami serwera. Możemy bez przeszkód sterować kontami pocztowymi, bazą danych czy też bardziej zaawansowanymi funkcjami: modyfikacją php.ini oraz sferami DNS i innymi. Serwer jest indywidualnie dopasowany oraz zoptymalizowany, co przy gwarantowanych, przydzielonych jedynie danemu klientowi zasobach sprzętowych daje stabilną i nawet parokrotnie większą szybkość pracy witryn.
Dobry serwer VPS zapewnia poufność danych oraz pełne bezpieczeństwo. W podstawowym pakiecie bezpieczeństwa zapewniona jest całkowita izolacja danych oraz pełna, całodzienna kopia zapasowa wraz z możliwością archiwizacji. 
Każdy serwer VPS z directadminem posiada pełen pakiet administracyjny, dzięki czemu wszystkie zagadnienia techniczne, w tym rozwiązywanie bieżących problemów oraz wdrażanie oprogramowania i jego konfiguracja należą do firmy hostingowej. Dobra firma hostingowa powinna zapewnić swoim klientom pełną administrację i pomoc techniczną przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. 
Dodatkowym atutem serwerów VPS jest fakt, że nie stanowi dla nich problemu potrzeba zwiększenia mocy serwisu lub obsługa wzmożonego ruchu. W każdym momencie można dokonać modyfikacji poszczególnych parametrów, bez przerywania pracy i konieczności migracji danych. 

Każdy, kto jeszcze nie jest przekonany do serwerów VPS z directadminem, może zapoznać się z informacjami na http://www.chip.pl/news/internet-i-sieci/dyski-internetowe-i-serwery/2015/01/ekstremalna-moc-dla-www-czyli-vps-bez-kompromisow/. Opisują one możliwości serwerów VPS, hostingu współdzielonego oraz serwerów dedykowanych. Dokonana analiza może pomóc w prawidłowym doborze serwera i usługi hostingu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.