Wiadomości z Mikołowa

Nie skazuj się na lekkostrawne jedzenie bez smaku!

  • Dodano: 2023-09-29 11:00

Ze względu na bardzo częste problemy gastryczne od długiego czasu towarzyszy mi dieta lekkostrawna. Musiałem zrezygnować z jedzenia wielu naprawdę dobrych rzeczy, ponieważ zawsze przyjemność z jedzenia okupiona była cierpieniem po jedzeniu. Według lekarzy problem leży w jelitach i niestety nie ma możliwości, by się go na dobre pozbyć. Obawiałem się, że ta wiadomość skazuje mnie na spożywanie do końca życia potraw pozbawionych kompletnie smaku. Co prawda w internecie znaleźć można wiele przepisów na ciekawe dania lekkostrawne, jednak większość z nich wymaga kupowania wyjątkowo drogich składników i spędzania w kuchni bardzo długiego czasu. Stołowanie się w restauracjach też nie wchodziło w grę ze względu na to, że zazwyczaj w menu nie ma nic, co można by zaoferować osobom z problemami takimi jak mój. Po dłuższych poszukiwaniach znalazłem jednak ofertę, która zmieniła moje życie kulinarne.

Lekkostrawny catering dietetyczny

Do tej pory dieta pudełkowa kojarzyła mi się głównie z fast foodami, ewentualnie żywnością dla osób, które chcą się odchudzać. Okazuje się jednak, że oferta firm cateringowych rozrosła się do tego stopnia, że teraz każdy może znaleźć coś dla siebie. W moim przypadku postawiłem na dietę Light Menu stworzoną z myślą o osobach takich jak ja. W pięciu posiłkach znajdują się same dania uwzględniający ograniczenia mojego organizmu. Profesjonalny dietetyk ustalił zestaw składników, które można stosować w diecie lekkostrawnej i skomponował je w bardzo ciekawe i zróżnicowane dania. Nie ma tu mowy o częstych powtórkach. W ten sposób catering dietetyczny Mikołów zapewnia pełnowartościowe posiłki, pełne witamin i minerałów, jednocześnie zachowując ich lekkostrawny charakter.

Wysoka jakość niewysokim kosztem

Zaskoczyła mnie cena za fit catering. Biorąc pod uwagę fakt, że każdego dnia otrzymuje się 5 gotowych do spożycia posiłków, cena zaczynająca się od 92 zł za dzień jest wyjątkowo atrakcyjna. Szczególnie, że w tej cenie otrzymuję dania przygotowywane ze składników najwyższej jakości, a nad wszystkimi posiłkami czuwa specjalista z zakresu dietetyki. Chcąc gotować jedzenie tej samej klasy w domu, trzeba by było wydać o wiele większą kwotę na codzienne zakupy, nie mówiąc już o kosztach energii niezbędnej do samodzielnego gotowania. Dieta pudełkowa zapewnia gotowe posiłki, których nie trzeba przygotowywać przed jedzeniem. Jedynym wyjątkiem są dania przeznaczone do jedzenia na ciepło, ale i w ich przypadku przygotowanie ogranicza się do krótkiego podgrzania w mikrofali. W ten sposób oszczędzam nie tylko pieniądze, ale i swój czas, który musiałbym poświęcić na gotowanie.

Wybór dla każdego

Catering dietetyczny nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które mają problemy zdrowotne. Biorąc pod uwagę wybór dostępnych planów dietetycznych każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Szczególną popularnością cieszą się od dawna wszystkie plany wspomagające odchudzanie. W przypadku diety Light Menu, którą wybrałem ze względów zdrowotnych, również mogę dopasować ją tak, żeby w bezpieczny sposób tracić zbędne kilogramy bez ryzyka. Wystarczy z pomocą kalkulatora dostępnego na stronie wyliczyć potrzebną dzienną wartość kalorii i pomniejszyć ją o 500 żeby ustalić sobie stały deficyt kaloryczny. Osoby, które nie wiedzą jak to zrobić mogą się bez problemu skontaktować z obsługą klienta, gdzie zostają pokierowane krok po kroku do najlepszego rozwiązania dla siebie. Dieta pudełkowa, dzięki dużym możliwościom personalizacji oferty, umożliwia bezproblemową realizację celów praktycznie każdemu zainteresowanemu jedzeniem ze stałym dowozem do domu.

Catering dietetyczny sprawił, że nie muszę jeść ciągle jedzenia pozbawionego smaku i wyrazu. Dzięki ofercie Dietific jem smacznie i zdrowo, bez ryzyka, że znów pojawią się u mnie problemy gastryczne. Po dwóch miesiącach stosowania diety Light Menu jestem przekonany, że będę stałym klientem. Oszczędność czasu daje mi możliwość częstszego sięgania do mojego hobby, a oszczędności z samodzielnego gotowania dają szansę na odłożenie gotówki na dużo bardziej ambitne cele. Bez wątpienia mogę polecić to rozwiązanie każdemu, kto nie chce dłużej jeść jedzenia bez smaku.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.