Wiadomości z Mikołowa

McDonald’s z dostawą do biura i domu w Mikołowie – wszystko dzięki Glovo!

  • Dodano: 2021-10-07 08:15, aktualizacja: 2021-10-12 10:41

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Nową mapę tworzy także Mikołów, którego mieszkańcy mogą składać zamówienia z restauracji McDonald’s z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączył Mikołów. Jego mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw sieci restauracji McDonald’s za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie godzinę od momentu złożenia zamówienia. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem POZNAJGLOVO, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych. Brzmi kusząco, prawda?

Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe. Zamówienie ulubionych kanapek w McDonald’s to idealny pomysł nie tylko na lunch czy przekąskę, ale także wieczór z przyjaciółmi. Brzmi kusząco, prawda?