Wiadomości z Mikołowa

Licytacje komornicze – nieruchomości przemysłowe od komornika

  • Dodano: 2023-05-12 12:45

Przedsiębiorcy chcący rozbudować swoją działalność o nowe obiekty przemysłowe mogą poszukiwać nieruchomości na rynku komercyjnym lub spróbować znaleźć obwieszczenia komornika dotyczące sprzedaży takich lokali. Ich cena wywoławcza wynosi 3/4 oszacowanej wartości rynkowej i są one zlokalizowane w całej Polsce.

Sprawdź, jakie licytacje komornicze nieruchomości przemysłowych są dostępne i kto powinien z nich skorzystać!

Nieruchomości przemysłowe – te obiekty kupisz od komornika

Poszukując budynków do prowadzenia swojej działalności, sprawdź najnowsze licytacje komornicze nieruchomości przemysłowych. Znajdziesz wśród nich między innymi:

  • budynki produkcyjne,
  • obiekty magazynowe,
  • hale produkcyjne,
  • kompleksy magazynowo-garażowe,
  • kompleksy przemysłowe z wieloma budynkami,
  • obiekty biurowe,
  • zakłady piekarnicze,
  • nieruchomości usługowe.

Są one zlokalizowane w całej Polsce, dzięki czemu inwestorzy z każdego województwa mają szansę znaleźć odpowiednią ofertę dla siebie.

Jak przygotować się do licytacji?

Jeśli znalazłeś interesujące Cię obwieszczenie, zapoznaj się z treścią księgi wieczystej, sprawdź cenę wywoławczą oraz umów się z komornikiem na oglądanie nieruchomości. Po podjęciu decyzji o zakupie wpłać wadium – jego wysokość to 10% wartości rynkowej, a także oszacuj swój budżet, aby wiedzieć, jaką kwotę jesteś w stanie zapłacić. Licytacje komornicze – nieruchomości przemysłowe i obiekty turystyczne – to jedne z najbardziej kosztownych inwestycji, dlatego stanowią one propozycję dla osób dysponujących sporą ilością gotówki. To ważne, ponieważ po wygranej licytacji i otrzymaniu pisma z sądu masz dwa tygodnie na opłacenie całej kwoty.

Co jeszcze kupisz na licytacji?

Poza obiektami przemysłowymi na licytacjach komorniczych sprzedawane są też mieszkania i domy, grunty, lokale usługowe i handlowe, a także hotele. Każdy ma szansę znaleźć wśród pojawiających się obwieszczeń interesującą go ofertę, dlatego warto śledzić ogłoszenia, aby nie przegapić atrakcyjnej okazji.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.