Wiadomości z Mikołowa

Jaki powinien być stół do salonu? Prezentujemy dwa najpowszechniejsze warianty do wyboru

  • Dodano: 2022-02-11 11:45

Świat meblowy doskonale rozumie potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Tak duża różnorodność sprawiła, że każde mieszkanie może mieć swój niepowtarzalny charakter, ale również stwarza to wiele dylematów. Wśród tylu propozycji ciężko wybrać jedną, najlepiej dopasowaną. Stół w salonie jest jednym z najważniejszych i najbardziej rzucających się w oczy meblem. Musi idealnie wpasowywać się w cały wystrój, a dodatkowo powinien być niezwykle praktyczny. W niniejszym artykule dowiesz się jaki stół będzie dla Ciebie odpowiedni i na jakie istotne rzeczy zwrócić uwagę.

Opcja numer jeden – stół okrągły, idealny do małych pomieszczeń

Coraz częściej można się spotkać, że na salonach zaczynają brylować okrągłe stoły. Skąd się wzięła ich stale rosnąca popularność? Przede wszystkim idealnie sprawdzą się w małych mieszkaniach. Przeważnie kojarzą się wizualną delikatnością, przez co nie stanowią przytłaczającego elementu w salonie. Okrągły stół cechuje również duża elastyczność. Jest ona związana z faktem, że taki rodzaj stołu nie jest ograniczony krawędziami, dzięki czemu można posadzić przy nim tyle gości ile chcemy. Symbolika okrągłego stołu oznacza, że każdy jest równy, przez co nikt nie będzie się czuł urażony, że musi siedzieć na rogu. Dodatkowym plusem jest sposób projektowania ich designu, a szczególnie ich nóżek. Dzięki różnorodnym kształtom będą stanowiły pewnego rodzaju element ozdobny. Tego rodzaju stół idealnie sprawdzi się również jako stolik kawowy postawiony np. przy sofie.

Opcja numer dwa – stół prostokątny. Dowiedz się jak wypełnić przestrzeń

Stoły prostokątne znacznie lepiej będą pasować do mieszkań o dużej przestrzeni. W odróżnieniu od okrągłych stołów są one znacznie większe i masywniejsze. Wybór stołu prostokątnego to wybór klasyki połączonej z prostotą. Jego kształt umożliwia maksymalne przysunięcie do ściany, czego nie zrobisz ze stołem okrągłym. Z reguły stół prostokątny znacznie lepiej będzie pasował do wystroju, w którym przeważają meble o prostych kształtach. Jeśli szukasz stylowych, a jednocześnie uniwersalnych stołów, zajrzyj tutaj https://sandow.pl/stoly/stol-do-salonu/. Wysoka jakość produktów gwarantuje, że będą Ci służyć na lata. Jeśli masz swój własny projekt stołu to do dzieła! Na stronie możesz uzyskać informację na temat możliwości samodzielnej realizacji zamówienia. Duży wybór stołów do salonu o różnych kształtach i rozmiarach w wyjątkowo niskiej cenie urozmaici wygląd każdego salonu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.