Wiadomości z Mikołowa

Folia stretch gdzie kupić?

  • Dodano: 2020-08-31 12:45

Folia stretch to trwały, elastyczny, odporny na uszkodzenia materiał niezbędny podczas wysyłki przesyłek i ładunków paletowych. Jakie są najważniejsze zalety folii stretch? Który z dostępnych na rynku wariantów wybrać i gdzie kupić tę najlepszą? Podpowiadamy.

Folia stretch to uniwersalny materiał wykorzystywany powszechnie w firmach kurierskich i przewozowych, magazynach i halach produkcyjnych. Stworzony z trwałej, odpornej na uszkodzenia i bardzo elastycznej folii LDPE służy przede wszystkim do zabezpieczenia przesyłek podczas magazynowania i transportu.

Folia stretch - 4 najważniejsze zalety

Oto najważniejsze zalety folii stretch:

  • wysoka trwałość oraz odporność na rozerwanie i przetarcia. Dzięki takim właściwościom folia skutecznie chroni zawartość przesyłek przed uszkodzeniami mechanicznym, wilgocią i kurzem;
  • lekkość i ogromna elastyczność. Elastyczna folia stretch z powodzeniem owinie przedmioty o nieregularnych kształtach, z wystającymi ostrymi krawędziami;
  • duża dostępność. Folia stretch to materiał, który z powodzeniem kupisz w większości sklepów oferujących asortyment do pakowania i wysyłki. Istotnym walorem jest także atrakcyjna cena;
  • ochrona zawartości przesyłki przed wzrokiem przypadkowych osób. Jeśli owiniesz przesyłkę kolorową folią stretch, jej zawartość będzie niewidoczna dla przypadkowych osób. A to jest szczególnie ważne, jeśli wysyłasz przedmioty o dużej wartości.

Jaką folię stretch wybrać?

Na rynku istnieje kilka wariantów folii stretch.

  • Folia stretch maszynowa to folia wykorzystywana do paletyzacji przy pomocy maszyn — automatycznych lub półautomatycznych owijarek. Mocna i bardzo wytrzymała zabezpiecza przede wszystkim duże, ciężkie przedmioty.
  • Folia stretch do użytku ręcznego — stosowana przede wszystkim do zabezpieczania produktów lekkich oraz tych o średniej ciężkości. Skutecznie stabilizuje przesyłki i chroni zawartość podczas transportu.
  • Folia stretch jumbo to wielowarstwowa folia stworzona w celu konfekcjonowania na folię ręczną i maszynową.

W ramach każdego z wariantów dostępne są różne wersje kolorystyczne. Wybór kilku odmiennych i przemyślane opakowania przesyłek umożliwia niemal bezwysiłkowe ich segregowanie.

Gdzie kupić folię stretch?

Najlepszym miejscem na zakup folii stretch jest sprawdzony sklep internetowy oferujący asortyment do pakowania i wysyłki. Działając online, może zaproponować kupującym przyjazne dla portfela ceny, zachowując przy tym najwyższą jakość produktów. Jednym z takich sklepów jest Global Technology — specjalizujący się w sprzedaży akcesoriów do pakowania i wysyłki, produktów do remontu, lin, sznurków i artykułów biurowych.

Źródło: https://e-gtp.pl/folia-stretch

undefined

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.