Wiadomości z Mikołowa

Ażury, pikowania i nowatorskie formy najmodniejszych w tym sezonie torebek

  • Dodano: 2017-02-27 15:15

Torebka to jeden z niekwestionowanych atrybutów kobiety, podkreślający indywidualny styl i preferowane rozwiązania estetyczne. Dla znacznej części pań kupno kolejnej torebki jest zatem w pełni usprawiedliwione, bowiem  - jak powszechnie wiadomo – trudno o bardziej funkcjonalny, a jednocześnie sprawiający niekłamaną przyjemność płynącą z zakupu przedmiot. Z tego też powodu znakomita rzesza kobiet co kilka miesięcy wymienia torebkę na nowszy, zgodny z obowiązującymi trendami model. Zmiana aury z zimowej na wiosenną to jeden z przełomowych okresów w roku  - również pod kątem wymiany poszczególnych elementów garderoby oraz niezbędnych akcesoriów.

Współcześni producenci damskiej galanterii, świadomi rosnących potrzeb klientów nieustannie poszerzają swoją ofertę kierując ją do możliwie szerokiego grona odbiorców. Do jednej z czołowych na rynku marek należy firma Reserved. Torebki tej marki to szeroki wybór wzorów i form nawiązujących do najnowszych trendów w modzie.

Ażurowe wykroje contra pikowana skóra

Do obowiązujących już od kilku sezonów, cieszących się niewątpliwą popularnością trendów należą wszelkiego rodzaju ażury w postaci mniejszych lub większych wzorów wykrojonych na fragmencie materiału.

Ażurowe wykroje doskonale podkreślają delikatny charakter szczególnie jasnych, pastelowych torebek, dlatego są chętnie wykorzystywane przez producentów galanterii idealnej na wiosnę. Doskonałym przykładem tego rodzaju rozwiązania są torebki w formie podkowy na dosyć długim, noszonym na ramieniu pasku ozdobione ażurowym wzorem drobnych, geometrycznie zaprojektowanych kwiatów. Tego rodzaju torebka w kolorze niebieskim jest idealna do noszenia na co dzień, natomiast wykonana z kremowej skóry stanowi doskonałe uzupełnienie eleganckiego kostiumu.

Kolejnym popularnym w tym sezonie motywem zdobniczym są pikowania nadające każdej torebce interesujący charakter. Szczególnie interesująco prezentują się torebki wykonane z pikowanej skóry naturalnej, ekologicznej lub skóropodobnego materiału w modnym kolorze jasnego, pudrowego różu bądź różnych pastelowych odcieniach.

  

Worek contra plecak

Obok interesujących motywów dekoracyjnych w obecnym sezonie szczególnym powodzeniem cieszą się torebki o modnych niegdyś i przywróconych do łask formach. Do producentów specjalizujących się w tego rodzaju rozwiązaniach należy niewątpliwie marka Reserved. Torebki w formie worka czy też dużej, obszernej sakiewki oraz interesująco zaprojektowane plecaki należą do najciekawszych tegorocznych propozycji. Sprawdź tutaj Reserved torebki – https://lamoda.pl/katalog/torby/torebki/reserved-m. Torebki zaprojektowane w formie worków ściąganych odpowiednio długimi, przeznaczonymi do noszenia na ramieniu paskami to bardzo ciekawa propozycja dla pań ceniących finezyjne rozwiązania w zakresie stylu. Poza interesującą formą oraz ciekawą kolorystyką nawiązującą do szeregu pastelowych, matowych odcieni barwy niebieskiej i szarej, tego rodzaju, obszerne torebki są niezwykle funkcjonalne.

Równie funkcjonalne i jednocześnie idealne dla pań ceniących wygodę są damskie plecaczki, klasyczne w formie i oryginalne pod względem kolorystyki oraz dodatków w postaci puchatych, okrągłych troczków.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.