Wiadomości z Mikołowa

ATLAS Poland marka jedyna w swoim rodzaju

  • Dodano: 2019-10-30 12:30, aktualizacja: 2020-06-02 09:01

ATLAS Poland to firma, na której z całą pewnością można polega. Marka ta działa na rynku polskim już od ponad piętnastu lat i od samego początku świadczy innym przedsiębiorstwom usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą być pewni, że nie zgubią się wśród szerokiej oferty. Każdy może liczyć na fachową, kompleksową pomoc ze strony najlepszych i najbardziej doświadczonych doradców, którzy starają się podejść do wszystkich zainteresowanych indywidualnie i spełnić oczekiwania wszystkich zleceniodawców. Warto jednocześnie wspomnieć, że ATLAS Poland jest cenione za rzetelność i profesjonalizm na przysłowiowym każdym kroku.

 

Zaufaj firmie ATLAS Poland!

 

Firma ATLAS Poland działa na polskim rynku od roku 2002. Marka stara się rozwijać swoje oddziały oraz budować własną opinię. Ponadto, przedsiębiorstwo to jest autoryzowanym dealerem na polski rynek szeregu marek, takich jak między innymi:

  • Atlas;
  • Tana;
  • Sany;
  • Yanmar;
  • Atlas Weyhausen;
  • Willibald;
  • ING Bonfiglioli.

Warto jednocześnie wspomnieć, że ATLAS Poland posiada szeroką ofertę, wśród której znaleźć można koparki kołowe, koparki gąsienicowe, maszyny dwudrogowe wykorzystywane w kolejnictwie, a także specjalistyczne maszyny przemysłowe do przeładunku. Marka ta zawiera w swojej ofercie także między innymi przesiewacze, minikoparki, rębacze, prasonożyce, kompaktory, a także paczkarki złomu, strzępiarki oraz urządzenia do napowietrzania kompostu. 

 ATLAS Poland posiada także maszyny specjalistyczne, które są w stanie wykonać wszystkie zadania rzetelnie i możliwie jak najdokładniej. Jest to niezwykle ważne, bowiem firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, które kładą nacisk właśnie na tego typu kwestie. Oznacza to jednocześnie, iż marka stawia na stałą współpracę i profesjonalną pomoc. ATLAS Poland oferuje ponadto swoim klientom pomoc w doborze odpowiednich maszyn. 

 

Koparki dwudrogowe

 

ATLAS Poland (https://www.atlas-poland.pl/ ) posiada w ofercie sprzedaży między innymi koparki dwudrogowe, które są modelami w pełni niezawodnymi 1404 ZW i 1604 ZW. W głównej mierze stosuje się je w kolejnictwie oraz przy pracach na torach tramwajowych i kolejowych, mających związek z budową, bądź też utrzymaniem infrastruktury. Charakteryzują się one najwyższą jakością, precyzją oraz wykonaniem z najlepszych materiałów. Modele, pochodzące głównie od firmy Atlas, są w stanie kopać do głębokości 4,30 i 4,45 metra. Oprócz tego, posiadają silniki o mocy 130 KM/95 KW, a także 156 KM/115 KW. 

 

Koparki kołowe

 

Koparki kołowe, podobnie jak wspomniane już koparki dwukołowe, pochodzą przede wszystkim od firmy Atlas. Wyróżniają się między innymi dużą stabilnością, bezawaryjnością oraz komfortową kabiną, która gwarantuje sporą widoczność. W szczególności nadają się do prac ziemnych, drogowych i melioracyjnych, a także przy wykopach i w budownictwie. ATLAS Poland posiada w swojej ofercie modele 140 W, 150 W, 160 W, 160 WSR, 190 W oraz 220 W. Posiadają dużą precyzję sterowania, są niezawodne oraz posiadają niskie koszty eksploatacji. 

 

Koparki gąsienicowe

 

Koparki gąsienicowe są niemalże niezastąpione w pracach drogowych, kopalnianych, wyburzeniowych oraz ziemnych. Doskonale sprawdzają się także w torfowiskach i żwirowniach. ATLAS Poland posiada w swojej ofercie modele takie jak: 160 LC, 190 LC, 215 LCSR, 225 LC, 240 LC, 260 LC, a także 340 LC. Wszystkie różnią się między sobą wagą, mocą silnika oraz siłą zrywania i pojemnością łyżki. Należy podkreślić także, że są one niezwykle stabilne i komfortowe w użytkowaniu. Sprzęty ponadto wyróżniają się oszczędnością w eksploatacji. 

 

Ładowarki kołowe

 

 

 

Wśród modeli ładowarek kołowych oferowanych przez ATLAS Poland znaleźć można między innymi: AR 30, AR 35, AR 35 SUPER, AR 40, AR 60, AR 65e, AR 75e, AR 75eS, AR 75eT, AR 80e, AR 85e, AR 90e, AR 95e, AR 95e SUPER, AR 205e, a także AR 250e. Są one sprzętem bezawaryjnym, wykorzystywanym w pracach budowlanych, drogowych, ziemnych, w trakcie przeładunku, przy recyklingu, architekturze krajobrazu, w tartakach, rolnictwie i tym podobne. Warto nadmienić, że praca tego typu maszynami jest w pełni komfortowa oraz w stu procentach bezpieczna. Maszyny są nie tylko wydajne, ale i zwrotne.

 

Maszyny przeładunkowe

 

Maszyny przeładunkowe ułatwiają - jak sama nazwa wskazuje - przeładunek takich materiałów, jak między innymi złom, materiały sypkie, węgiel czy kruszywo. Wśród modeli dostępnych w firmie ATLAS Poland można znaleźć następujące modele: 160 MH, 180 MH, 200 MH, 230 MH, 250 MH, 270 MH, 300mh, 350 MH, 400 MH oraz 520 MH. Ich waga waha się od 17,5 do 57 ton, a pojemność chwytaka wynosi od 1 do 3 metrów sześciennych. Świetnie nadają się do pracy w portach, składach złomu, węgla, punktach recyklingu oraz terminalach przeładunkowych. Są szybkie i niezawodne. 

 

Kompaktory

 

Modele kompaktorów, które dostępne są w ofercie ATLAS Poland to: E 260, E 320 oraz E 380. Różnią się one między sobą parametrami technicznymi. Wyróżniają się stabilnością, wygodą i nowoczesnością. Doskonale nadają się one do pracy na wysypiskach, w rolnictwie oraz w trakcie separowania części materiałów od innych elementów. 

 

Rozdrabniacze

 

Rozdrabniacze, które znajdują się w ofercie ATLAS Poland, dostępne są w modelach Shark 220 oraz Shark 440. Świetnie sprawdzają się w pracy rolniczej, leśnictwie i na terenach inwestycyjnych. 

 

Przesiewacze

 

Przesiewacze są stosowane w przygotowywaniu kompostów, ziębek oraz biomasy. Co ciekawe, przyczyniają się do eko-recyklingu oraz dbają o ekologię, dlatego też są sprzętem niezawodnym dla przedsiębiorstwa, którym przyroda nie jest obojętna.

 

Najem długoterminowy 

 

Warto wspomnieć, że osoby, które są zainteresowane wynajmem długoterminowym, wynoszącym co najmniej sześć miesięcy, mogą liczyć na wsparcie firmy w dowiezieniu sprzętu do wskazanego miejsca. Oprócz tego, należy nadmienić, że istnieje możliwość wynajmu z późniejszym wykupem sprzętu. Można go wykupić z zaliczeniem w poczet ceny w wysokości 40 procent zapłaconego czynszu podstawowego.

 

Serwis ATLAS Poland

 

Warto jednocześnie wspomnieć, że firma ATLAS Poland prowadzi serwis. Skupia się on między innymi na naprawach oraz obsłudze technicznej wszystkich modeli maszyn, które oferuje marka. Ponadto, należy nadmienić, że serwis ten posiada oddziały zlokalizowane na terenie całej Polski. Oznacza to, że kontakt z fachowcami jest w pełni dostępny, a przedsiębiorstwa mogą liczyć na pełną, kompleksową pomoc w zakresie napraw. Istotnym wydaje się także fakt, że czas reakcji serwisu w dni powszednie wynosi do 24 godzin, a brakujące części, które znajdują się w centralnym magazynie są natychmiastowo po zgłoszeniu dostarczane do odpowiedniego oddziału.

  

Kontakt z ATLAS Poland

 

Centrala firmy ATLAS Poland znajduje się w Rumi, nieopodal Gdynii. Mimo to, firma posiada również liczne oddziały zlokalizowane na terenie całej Polski. Są one do dyspozycji klientów - zainteresowani mogą liczyć na szybką pomocą i reakcję, a także fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, jak również i telefonicznego oraz poprzez drogę e-mail. Na oficjalnej stronie internetowej firmy znajdą Państwo także formularz kontaktowy. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.