Wiadomości z Mikołowa

Ampułki do mezoterapii bezigłowej - zadbaj o siebie z profesjonalnymi kosmetykami!

  • Dodano: 2020-02-10 13:45

Mezoterapia bezigłowa to jeden z nowszych zabiegów, który znajduje się w ofercie wielu dobrych salonów kosmetycznych. Jaki jest cel jego wykonywania i jakie znaczenie mają wykorzystywane ampułki? Sprawdzamy!

Mezoterapia bezigłowa – czym jest?

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem uznawanym za bezinwazyjny. Działa ona przy wykorzystaniu zjawisk fizycznych. Dokładniej, mowa tutaj o otwarciu kanałów przy użyciu potencjałów elektrycznych. Sprawiają one, że otwarte kanały są w stanie doprowadzić aplikowany kosmetyk np. ampułki do mezoterapii bezigłowej w głąb skóry. To właśnie na tym polega cały jego fenomen. Bowiem wierzchnie nakładanie kosmetyków nie zawsze jest efektywne. Tutaj zyskuje się pewność, ze jego składniki aktywne będą w stanie oddziaływać na skórę od jej wnętrza. To wszystko sprawia, ze procesy regeneracji przebiegają znacznie szybciej, a na tam zależy większości klientek salonów kosmetycznych.

Ampułki do mezoterapii bezigłowej – jaka jest ich rola?

Wspominane już ampułki do mezoterapii bezigłowej są kosmetykami, które w ostatnim czasie zdecydowanie zyskały na popularności. Wzrost swojej pozycji zawdzięczają kilku swoim cechom. Pierwszą z nich jest atrakcyjny skład. Mowa tutaj przede wszystkim o tym, że w produkcie jakim jest ampułka do mezoterapii bezigłowej pochodzącym np. z https://phyris.mensabeauty.pl/ nie będą znajdowały się substancje, które są zbędne. Zamiast nich znajdą się tam same substancje aktywne, które mają realny wpływ na efekty stosowanej kuracji i procesy zachodzące w skórze. Kolejną pozytywną cechą ampułek jest ich opakowanie chroniące je przed działaniem czynników zewnętrznych. Chodzi tutaj o to, że tradycyjne opakowania sprawiają, ze tuż po otwarciu kosmetyk zaczyna tracić swoje pierwotne wartości. Najczęściej jest to spowodowane jego utlenianiem. Ampułka chroni zawartość i nie dopuszcza do nie tlenu. Co więcej jej wielkość to dokładnie tyle ile potrzebne jest podczas jednego zabiegu. Dzięki temu kosmetyczka zawsze ma wystarczającą ilość produktu i nic się jej nie marnuje.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.