Wiadomości z Mikołowa

Zuchwała kradzież w MIkołowie. Złodziejkę udało się błyskawicznie namierzyć dzięki kamerom

  • Dodano: 2022-12-05 08:45, aktualizacja: 2022-12-05 09:11

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy zatrzymali 46-letnią kobietę, która w jednym ze sklepów w centrum Mikołowa ukradła portfel i zabrała z niego gotówkę.

Jak się okazuje, przysłowie "okazja czyni złodzieja" wciąż jest aktualne, bowiem portfel zostawiła na regale inna kobieta, która pochłonięta zakupami, na chwilę straciła czujność.

Zuchwała kradzież w Mikołowie. 46-latkę udało się zatrzymać dzięki monitoringowi

46-letnia mikołowianka została zatrzymana 1 grudnia po południu. Okazało się, że kilka godzin wcześniej zabrała z regału portfel z pieniędzmi, który jedynie na moment położyła na regale klientka jednego ze sklepów w ś cisłym centrum miasta. Podejrzana kobieta wykorzystała chwilę nieuwagi i dokonała kradzieży gotówki.

Dzięki znajdującym się w placówce kamerom, policjanci szybko ustalili dane podejrzewanej o kradzież kobiety. 46-latka przyznała się do zarzutu i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Policja apeluje o czujność! Wszędzie tam, gdzie są duże skupiska ludzi, czyli w centrach handlowych, sklepach, na targach i w środkach komunikacji publicznej, zaleca się, by zachować szczególną ostrożność. W takich właśnie punktach zdarza się najwięcej kradzieży. Niestety kieszonkowcy wykorzystują ludzkie rozkojarzenie, czas grudniowych zakupów, to dla nich żniwa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również