Wiadomości z Mikołowa

Znamy projekt mikołowskiej wersji biletów Metropolii GZM!

  • Dodano: 2018-04-11 06:30, aktualizacja: 2018-04-11 06:47

Po zasugerowanych przez mikołowian przeróbkach już jest! Przedstawiamy Wam projekt limitowanej edycji biletów metropolitalnych z Mikołowem. Tak mogą one wyglądać latem, jeśli oddacie na nie swoje głosy!

Choć pierwotna wersja projektu letniej limitowanej edycji biletów Metropolii z Mikołowem na odwrocie spotkała się z krytyką mieszkańców naszego miasta to władze GZM zareagowały niemal natychmiast. Zrezygnowały z rzutu rynku z lotu ptaka na rzecz graficznego przedstawienia budynku Urzędu Miasta z frontu. To spodobało się mikołowianom, którzy już teraz chętnie oddają swoje głosy na projekt za pośrednictwem Facebooka.

Przypominamy, że nasze miasto wygrało pierwszą część internetowego głosowania zorganizowanego przez władze GZM. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie nasz rynek znajdzie się na limitowanych biletach komunikacji miejskiej.

Jak można głosować?

Do 20 kwietnia do godziny 10:00 głosujemy lajkami (lub serduszkami) nad ostatecznymi propozycjami limitowanej serii biletów komunikacji miejskiej w Metropolii na lato. W półfinale z 41 propozycji wybraliście 12. Teraz tylko 6 wybranych, najpopularniejszych wzorów trafi do drukarni. Szanse 50 na 50 :) Głos należy do Was! Pomożecie? Ikony zaprojektowane zostały przez ekipę Kava Studio z Katowic – zachęcają na swoim oficjalnym profilu władze GZM.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Magma

    A co, jeżeli nie mam konta na FB? Przecież nie jest obowiązkowe. A chciałabym zagłosować.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również