Wiadomości z Mikołowa

Mikołowski rynek na biletach metropolitalnych coraz bliżej

  • Dodano: 2018-04-02 16:45

Nasze miasto oficjalnie wygrywa w pierwszej części internetowego głosowania zorganizowanego przez władze GZM. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie nasz rynek znajdzie się na limitowanych biletach komunikacji miejskiej.

Trzeba przyznać, że mikołowianie wyjątkowo aktywnie uczestniczyli w zapoczątkowanym na Facebooku przez władze GZM plebiscycie dotyczącym projektu limitowanej, letniej edycji biletów metropolitalnej komunikacji. W pierwszej części głosowania zwyciężamy z sensacyjnym wynikiem ponad tysiąca głosów. Oprócz Mikołowa do drugiego etapu weszły Bytom, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin, Katowice, Świerklaniec, Gliwice, Piekary Śląskie, Tychy, Tarnowskie Góry i Ruda Śląska.

Dziękujemy za wspólną zabawę i kilka tysięcy głosów. Dzięki Wam w wielkim finale znalazły się wymienione miasta i gminy. Zwycięzca z pewnością zaskakujący. Niebawem zaprezentujemy Wam projekty biletów z obiektami z tych miast. W finale wybierzecie 6 wzorów biletów, które będą obowiązywały latem. Będzie to wielka promocja dla wybranych miejsc – zapowiadają na Facebooku władze Metropolii.

Przypominamy, że to nie koniec zabawy, a kolejna seria głosowania zostanie ogłoszona już wkrótce na Facebookowym profilu Metropolii. Oddawać głosy można także pod poniższym postem na FB GZM. Gotowi do dalszego wspierania Mikołowa w konkursie? Liczymy na Was!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również