Wiadomości z Mikołowa

[ZDJĘCIA] Mikołowski Rodzinny Rajd Rowerowy już za nami!

  • Dodano: 2023-05-05 09:00

Majowy weekend już za nami, a MOSiR Mikołów wspomina jego aktywne rozpoczęcie! W ostatnią sobotę 29 kwietnia miał miejsce Mikołowski Rodzinny Rajd Rowerowy z udziałem ekipy O’Rety Team i licznym gronem miłośników rowerowych wypraw.

29 kwietnia br. ruszyliśmy w 20 kilometrową trasę, kierując się w zielone zakątki Mikołowa. Tematem przewodnim wyprawy tym razem była przyroda. W Rajdzie wzięło udział 150 osób, które po oficjalnym rozpoczęciu imprezy na Placu Harcerskim ruszyły w kierunku Rety Śmiłowickiej i okolicznych terenów leśnych, aby docelowo dotrzeć do „Karczmy na Wzgórzu”, gdzie na uczestników czekało ognisko i kiełbaski - wspomina MOSiR Mikołów.

Mikołowski Rodzinny Rajd Rowerowy już za nami!

Całej wyprawie towarzyszyły liczne konkursy, których zwycięzcy otrzymali nagrody: lampki rowerowe, lusterka, zapięcia, uchwyty do telefonu oraz dzwonki. Na mecie rajdu można było skorzystać z darmowego serwisu rowerowego, a dla najmłodszych czekał kącik z atrakcjami przyrodniczymi.

Wszystkim uczestnikom, którzy mimo niepewnej pogody przybyli na Mikołowski Rodzinny Rajd Rowerowy serdecznie dziękujemy! Wielkie podziękowania należą się również ekipie O’Rety Team, która zaplanowała trasę, atrakcję dla uczestników oraz czuwała nad bezpiecznym przejazdem rajdu. Dziękujemy również mikołowskiej Policji, która dzięki swojej eskorcie umożliwiła sprawny przejazd przez miasto - pisze na swojej stronie MOSiR Mikołów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również