Wiadomości z Mikołowa

Zdemolował mieszkanie i groził swojej partnerce

  • Dodano: 2020-01-27 10:45

36-latek z Łazisk Górnych usłyszał aż 4 zarzuty, w tym zniszczenia mienia na ponad 6 tysięcy złotych oraz kierowania gróźb wobec swojej partnerki oraz jej rodziny.

Mężczyzna wpadł w szał i zdewastował całe jej mieszkanie

Zatrzymany przez policjantów trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzuty. Prokurator przychylił się do wniosku łaziskich śledczych i zastosował aż 3 środki zapobiegawcze, w tym, między innymi, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

W czwartek (23 stycznia) po godzinie 22.00 policjanci patrolu zostali wezwani na domową interwencję do jednego z mieszkań w Łaziskach Górnych. Na miejscu okazało się, że 36-letni łaziszczanin będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której zdemolował całe mieszkanie swojej konkubiny. Ponadto, trzymając w ręce kuchenny nóż, groził śmiercią bratu i ojcu swojej partnerki. Agresor natychmiast został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia śledczy z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych przedstawili mu zarzuty. Mężczyzna będzie odpowiadał za zniszczenie mienia oraz kierowanie gróźb w stosunku do swojej konkubiny oraz członków jej rodziny.

Mężczyzna został także doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie, gdzie po przesłuchaniu podejrzanego prokurator przychylił się do wniosku policji i zastosował wobec agresywnego mieszkańca Łazisk Górnych środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, nakazu opuszczenia mieszkania swojej partnerki oraz  zbliżania się do wszystkich pokrzywdzonych w tej sprawie. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również