Wiadomości z Mikołowa

XVIII Mikołowski Bieg Uliczny i kolejna edycja Mikołowa "na szóstkę"

  • Dodano: 2022-08-17 07:00, aktualizacja: 2022-08-16 21:13

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie zaprasza na XVIII Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka oraz czwartą edycję biegu Mikołów „na szóstkę”, które odbędą się 24 września br. Impreza wraca po przerwie związanej z pandemią Covid-19.

Tegoroczny bieg powiązany jest z obchodami 800 – lecia naszego miasta

Zawodnicy – tradycyjnie już – wystartują z mikołowskiego Rynku i pobiegną ulicami Mikołowa na dwóch dystansach: 10 km i 6 km. Meta obu biegów będzie się znajdowała na terenie kompleksu sportowo – rekreacyjnego MOSiR (ul. Żwirki i Wigury 45).

Zapisy już ruszyły, można ich dokonać na platformie internetowej datasport: TUTAJ.

Wpisowe do 31 sierpnia br. wynosi 50 zł, po tym terminie opłata startowa wzrośnie do 70 zł. Zapisów będzie można dokonać również w dniu imprezy – w biurze zawodów. Kwota wpisowego w dniu zawodów będzie wynosić 100 zł.

Wszyscy zawodnicy, którzy zapiszą się online otrzymają w pakiecie startowym koszulkę. Osoby, które zapiszą się w dniu imprezy nie otrzymają koszulki. W związku z tym nie ma co zwlekać, zachęcamy do zapisów już teraz!

Dodatkowo w ramach wpisowego wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowy medal, numer startowy + agrafki, napoje na trasie i na mecie biegu, bon na posiłek.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary, statuetki oraz atrakcyjne nagrody. Na zakończenie biegu wszyscy uczestnicy biegu będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Szczegóły znajdują się w regulaminie zawodów.
 
Imprezą poprzedzającą główne starty będą biegi dzieci i młodzieży, które będą się odbywały na terenie kompleksu sportowo – rekreacyjnego MOSiR (ul. Żwirki i Wigury 45) od godz. 09:30.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również