Wiadomości z Mikołowa

Warsztaty muzyczne z udziałem Agnieszki Adamczewskiej

  • Dodano: 2013-03-26 00:00, aktualizacja: 2016-10-20 07:51

W przedszkolu "Zaczarowany ogród" w Mikołowie odbyły się warsztaty muzyczne. Tym razem dzieci z przedszkola i Klubu Malucha mogły spotakć się z Agnieszką Adamczewską, uczestniczką "Bitwy na głosy". 
 

Uważam, iż powinno się umuzykalniać dzieci od lat najmłodszych, nawet już w żłobku. Wówczas chłoną każdą wiedzę. To najlepszy czas,  by rozwinąć ukryte w dzieciach talenty. By zachęcić je do robienia tego, w czym są dobre - powiedziała podczas spotkania Agnieszka Adamczewska. 


Zajęcia muzyczno - rytmiczne są stałym elementem edukacji przedszkolaków i maluchów z prywatnego żłobka. Dzieci stają się bardziej wrażliwymi odbiorcami dźwięku i rytmu, wpływa to znacząco na wyzwolenie ich ekspresji i wyobraźni muzycznej. 
 

Dzieci słuchały piosenek, pochodzących z filmów - w repertuarze znalazł się m.in. "Kolorowy wiatr" z bajki "Pokahontaz" czy też "My Heart Will Go On" z filmu "Titanic". Z racji tego, że spotkanie miało pełnić rolę warsztatów, do wspólnego śpiewania zostały zaproszone dzieci wraz z opiekunami. Serdecznie zapraszamy na stronę przedszkola i Klubu Malucha "Zaczarowany Ogród".
 
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również