Wiadomości z Mikołowa

Warsztaty graficzne dla seniorów

  • Dodano: 2021-10-14 10:15

Wszystkich mikołowskich seniorów 60+ Miejski Dom Kultury w Mikołowie zaprasza na bezpłatne zajęcia z cyklu Akademia Kreatywnego Seniora.

Podczas październikowych warsztatów, tym razem poświęconych grafice, każdy z uczestników pozna dwie techniki: sitodruk i linoryt. Uczestnicy zapoznają się z graficznymi metodami druku na papierze i bawełnianych torbach. Każdy z nich będzie miał okazję wydrukować wcześniej przygotowany, gotowy wzór, jak i własnoręcznie przygotować matrycę graficzną, którą przy pomocy kolorowych farb będzie mógł zadrukowywać bawełnianą torbę, tworząc rzecz absolutnie unikatową i niepowtarzalną! Materiały zapewnia organizator, a wykonane prace będą własnością uczestników.

Trwające trzy godziny zajęcia odbędą się 15 października (piątek) w dwóch grupach liczących po 15 osób (I grupa w godzinach 13.00 – 16.00, II grupa w godzinach 16.30 – 19.30). Zapisy w MDK w Mikołowie do wyczerpania miejsc (wymagana obecność osobista – wypełnienie deklaracji oraz okazanie dowodu osobistego).

UWAGA! W przypadku rezygnacji niezgłoszonej telefonicznie lub osobiście przynajmniej dzień przed planowanymi zajęciami uczestnik nie będzie mógł brać udziału w kolejnych darmowych inicjatywach senioralnych w MDK przez najbliższy rok!

Warsztaty graficzne dla seniorów / fot. MDK Mikołów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również