Wiadomości z Mikołowa

Warsztaty "Aromaterapia na co dzień - Wakacyjne olejki" w Miejskim Dom Kultury

  • Dodano: 2024-06-03 11:30

MDK rusza z cyklem warsztatów z aromaterapii. Pierwsze z nich odbędą już 13 czerwca o godz. 17.00. Cena warsztatów to 40 zł (w cenie 5 ml buteleczka olejku z dzikiej pomarańczy). Zapisy uczestników pod adresem barbara.bogdanowicz@mdk.mikolow.eu.

Warsztaty z aromaterapii

Na pierwszym spotkaniu zaczniemy od podstaw. Dowiemy się czym są olejki, jak powstają, jakie są metody ich stosowania. Poznamy podstawowe olejki zwłaszcza te, które mogą przydać się w czasie wakacji. - informuje MDK w Mikołowie.

Zajęcia poprowadzi Monika Kafel, która od kilku lat z pasją zgłębia świat aromaterapii i ziołolecznictwa, a obecnie kończy studia z aromaterapii klinicznej.

"Moim celem jest, by każdy poczuł się wspaniale dzięki mocy naturalnych zapachów i ziół. Zapraszam do wspólnej podróży ku zdrowiu w świat zapachów" - mówi prowadząca.

Kolejne warsztaty z cyklu odbędą się 13 września (budowanie odporności z olejkami), 7 listopada (naturalne sprzątanie), 17 stycznia (perfumy emocjonalne) oraz 7 marca (olejki na Wielkanoc).

Następna informacja

Komentarze (1)    dodaj »

  • Wesoły hanysek

    Ja bym polecił na znakomity węch szpryce pfajzera za ok.4 tyg.astra zeneka natomiast by mieć psi zmysł kubków wechowych zalecił bym 2 dawki jonsona

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również