Wiadomości z Mikołowa

Turniej dzikich drużyn szkół podstawowych 2018 za nami

• Dodano: 2018-07-09 10:00

W sobotę tj. 7 lipca br. na boisku Orlik 2012 przy ul. Katowickiej został rozegrany Turniej Dzikich Drużyn dla szkół podstawowych.

Turniej wygrała drużyna Dzikusy, na drugim miejscu uplasowała się ekipa Gangsta, a na najniższym stopniu podium stanęli Chłopaki z Orlika. Najlepszym zawodnikiem został Mikołaj Buczyński, najlepszym strzelcem Miłosz Krepkowski, a najlepszym bramkarzem Olaf Sandak. Dla zawodników przewidziano medale, dyplomy oraz puchar dla najlepszej drużyny. Serdecznie dziękujemy firmie LASERHOUSE za ufundowanie nagród dla najlepszych piłkarzy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!