Wiadomości z Mikołowa

Targi Edukacyjne w Mikołowie

  • Dodano: 2018-03-01 13:00

Na terenie hali sportowej MOSiR odbyły się ósme Targi Edukacyjne Powiatu Mikołowskiego. Z ofertą do przyszłych studentów wyszło kilkanaście uniwersytetów i szkół wyższych z województwa śląskiego i Małopolski.

Na organizowanych po raz ósmy Targach Edukacyjnych Powiatu Mikołowskiego, które odbyły się 1 marca w hali sportowej MOSiR nie zabrakło najważniejszych publicznych i prywatnych uczelni wyższych oraz szkół policealnych z Górnego Śląska i Małopolski. Młodzieży, która w tym roku zakończy edukację w szkołach ponadpodstawowych przedstawiono szeroką ofertę edukacyjną.

Mikołowscy maturzyści mogli dzięki targom otrzymać szczegółowe informacje dotyczące kierunków studiów i specjalności, bez przymusu odbywania wycieczek po uczelniach wyższych czy przeszukiwania informacji w Internecie.

Zainteresowani uczniowie mogli pobrać informatory i broszury, a wystawcy przygotowali przydatne gadżety na pamiątkę. Przedstawiciele uczelni cierpliwie odpowiadali na pytania maturzystów.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentowali m.in.: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Uniwersytet Śląski, Politechnika Śląska, Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu, Wyższa Szkoła Biznesu, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, Wyższa Szkoła Finansów i Prawa w Bielsku-Białej, Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gliwicach, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.

Organizatorem Targów jest firma Imprezatorzy.

Komentarze (1)    dodaj »

  • gaspo

    Wyższa szkoła bezp[ioeczenstwa widze, dobra uczelnia, polecam.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również