Wiadomości z Mikołowa

Światowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych po raz pierwszy w Mikołowie!

  • Dodano: 2024-06-04 10:15

Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie zaprasza wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie! Już 8 czerwca o godzinie 16.00 w Parku Planty Małe przy tężni solankowej odbędzie się wspólne dzierganie z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych. Organizatorem wydarzenia jest szydełkowa grupa "Puszczam Oczko".

Światowy Dzień Dziergania w Mikołowie

To doskonała okazja, by spędzić czas w miłej atmosferze i oddać się swojej pasji w towarzystwie innych miłośników szydełka, drutów, haftu oraz makramy. Uczestnicy będą mieli szansę na wymianę doświadczeń, naukę nowych technik oraz zacieśnienie więzi społecznych.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie: Centrum Aktywności Społecznej - Światowy Dzień Dziergania.


Wydarzenie jest częścią programu #jestemWOLO, który ma na celu rozwój wolontariatu w mikołowskim Centrum Aktywności Społecznej. Program ten jest współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach #KorpusSolidarności oraz Komitetu do spraw Pożytku Publicznego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również