Wiadomości z Mikołowa

Stypendia Starosty Mikołowskiego

  • Dodano: 2014-09-10 18:45

31 uczniów otrzyma stypendium starosty mikołowskiego. Ich uroczyste wręczenie odbyło się 10 września w obecności starosty Henryka Jaroszka, Eryka Muszera przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Rady Powiatu, Krystyny Morawiec, naczelnika wydziału Edukacji Kultury i Sportu, a także dyrektorów szkół i samych zainteresowanych.

Wzorem lat poprzednich stypendia przyznawane są za wybitne wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia w nauce oraz wybitne osiągnięcia sportowe, którym co miesiąc od sierpnia 2014 roku do stycznia 2015 roku będzie wypacane po 200 złotych. Z I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Miarki w Mikołowie za wybitne wyniki w nauce otrzymają je: Agnieszka Malcharczyk, Mateusz Chochołek, Wiktoria Gołuch, Bartłomiej Krasoń, Robert Lipka, Agnieszka Roj, Paulina Gałuszka, Syntia Lisowska, Justyna Szołtysek, Adrian Szczyrba, Paweł Toman, Bartłomiej Hadasik, Piotr Suchoń, Katarzyna Błasiak, Paulina Pukocz, Patrycja Bojdoł i Natalia Pukocz. Za wybitne osiągnięcia w nauce: Daniel Omyła i Szymon Danielczyk oraz Małgorzata Kurcok - za wybitne osiągnięcia w sporcie.

II Liceum Ogólnokształcącego im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowie – za wybitne wyniki w nauce: Klaudia Kastelik i Aneta Gehfeld oraz Agnieszka Gabryś – za osiągnięcia w nauce. Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie za osiągnięcia sportowe: Łukasz Szałabski.

Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych za wybitne wyniki w nauce: Daniel Mamok, Rafał Szwed i Mateusz Jezierski.

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach za wybitne wyniki w nauce: Aneta Spendel, Patrycja Dominika Biziorek, Klaudia Dudło i Alina Wróbel.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.