Wiadomości z Mikołowa

„Stop manipulacji - nie daj się oszukać!” - certyfikat ogólnopolskiej kampanii

  • Dodano: 2021-04-23 10:30

„Bezpieczny Senior” – kampanię o takiej nazwie od roku Starostwo Powiatowe w Mikołowie prowadzi wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie. Skierowana jest ona do starszych mieszkańców naszego powiatu. Ma za zadanie przypomnieć seniorom o zagrożeniach na drodze oraz konieczności bycia czujnym i zachowania ograniczonego zaufania we wszelkiego rodzaju kontaktach (również telefonicznych) z nieznajomymi.

W ramach akcji zostały wydane ulotki „Bezpieczny senior na drodze”, „Seniorze! Nie wpuszczaj obcych do mieszkania” oraz informator „Seniorze uważaj!”, który jest kompendium wiedzy w zakresie zachowania ograniczonego zaufania. Wszystkie te ulotki były dystrybuowane wśród mieszkańców.

Certyfikat partnerstwa

W Starostwie Powiatowym w Mikołowie odbyło się dziś wręczenie certyfikatu partnerstwa. Miesięcznik „Głos Seniora” w uznaniu zasług w zakresie dbania o bezpieczeństwo seniorów właśnie nawiązuje tym samym stałą współpracę z Powiatem  Mikołowskim w ramach ogólnopolskiej kampanii „Stop manipulacji- nie daj się oszukać!”

„Stop manipulacji- nie daj się oszukać!” - certyfikat ogólnopolskiej kampanii

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również