Wiadomości z Mikołowa

„Stop manipulacji - nie daj się oszukać!” - certyfikat ogólnopolskiej kampanii

  • Dodano: 2021-04-23 10:30

„Bezpieczny Senior” – kampanię o takiej nazwie od roku Starostwo Powiatowe w Mikołowie prowadzi wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie. Skierowana jest ona do starszych mieszkańców naszego powiatu. Ma za zadanie przypomnieć seniorom o zagrożeniach na drodze oraz konieczności bycia czujnym i zachowania ograniczonego zaufania we wszelkiego rodzaju kontaktach (również telefonicznych) z nieznajomymi.

W ramach akcji zostały wydane ulotki „Bezpieczny senior na drodze”, „Seniorze! Nie wpuszczaj obcych do mieszkania” oraz informator „Seniorze uważaj!”, który jest kompendium wiedzy w zakresie zachowania ograniczonego zaufania. Wszystkie te ulotki były dystrybuowane wśród mieszkańców.

Certyfikat partnerstwa

W Starostwie Powiatowym w Mikołowie odbyło się dziś wręczenie certyfikatu partnerstwa. Miesięcznik „Głos Seniora” w uznaniu zasług w zakresie dbania o bezpieczeństwo seniorów właśnie nawiązuje tym samym stałą współpracę z Powiatem  Mikołowskim w ramach ogólnopolskiej kampanii „Stop manipulacji- nie daj się oszukać!”

„Stop manipulacji- nie daj się oszukać!” - certyfikat ogólnopolskiej kampanii

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.