Wiadomości z Mikołowa

Różowy Mikołów 2022: Dziś konferencja podsumowująca kampanię WaLECZne Kobiety

  • Dodano: 2022-10-24 13:15

Już w poniedziałek 24 października w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie odbędzie się konferencja na zakończenie tegorocznej edycji kampanii Różowy Mikołów. Gościem specjalnym Iwona Guzowska.

24 października o 17.30 w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie rozpocznie się specjalna konferencja podsumowująca kampanię Różowy Mikołów 2022. Październik już od wielu lat uznawany jest na całym świecie za miesiąc świadomości raka piersi. Jego symbolem jest różowa wstążeczka. W tym szczególnym okresie podejmowane są różne inicjatywy związane z profilaktyką, diagnostyką oraz nowoczesnym leczeniem nowotworów piersi.

W Mikołowie po raz trzeci w Mikołowie odbyła się kampania RÓŻOWY MIKOŁÓW, mająca na celu zwrócenie uwagi kobiet na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych i prowadzenie zdrowego stylu życia w zapobieganiu nowotworom.

W poniedziałkowe popołudnie w MDK Mikołów każdy z uczestników będzie mógł wysłuchać prelekcji „Daj sobie szansę – czyli co każda kobieta powinna wiedzieć o nowotworach”. W drugiej części spotkania pod hasłem „Historie rakiem pisane” odbędą się rozmowy z kobietami, które chorują na raka piersi.

Iwona Guzowska gościem specjalnym konferencji „WaLECZne Kobiety”

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Iwona Guzowska, wielokrotna mistrzyni Europy i świata w kick-boxingu i pierwsza Polka, która zdobyła tytuły mistrzyni Europy oraz mistrzyni świata trzech federacji w boksie zawodowym.

Od lat prowadzi autorskie szkolenia oraz programy dla biznesu, kobiet oraz dla osób indywidualnych. Pomaga ludziom w osiąganiu celów oraz w odkrywaniu swoich mistrzowskich mocy. Skuteczny trener mentalny, mentor i szkoleniowiec. Z bogatym doświadczeniem w pracy dla dzieci i młodzieży, za którą została odznaczona przez Rzecznika Praw Dziecka. Autorka książki "Najważniejsza Decyzja". Gdańszczanka, mama, żona i zachwycona wnukami babcia – przypominają organizatorzy kampanii.

Iwona Guzowska wystąpi ze swoim Power Speachem „W każdej kobiecie jest wojowniczka” w trzeciej części konferencji.

Prowadzącym spotkanie jest Jarosław Juszkiewicz – polski dziennikarz radiowy i lektor, który od 2007 użycza głosu w polskiej nawigacji Mapy Google. Jest również właścicielem studia lektorskiego Polish Voices.

Jeżeli nie wiecie jak do nas trafić po prostu włączcie nawigację, a Jarosław przyprowadzi Was prosto do Miejski Dom Kultury w Mikołowie, a potem sprawi swoim głosem, że czas konferencji WaLECZne Kobiety minie nadzwyczaj miło – przekonują organizatorzy.

Szczegóły na plakacie.

waleczne kobiety

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również