Wiadomości z Mikołowa

Przebudowa ul. 3 Maja. Utrudnienia w ruchu i zmiany w rozkładach jazdy

  • Dodano: 2022-02-09 10:30

W połowie lutego rozpoczną się prace budowlane związane z budową sieci wodociągowej na ulicy Konstytucji 3-go Maja. Prace remontowe prowadzone będą na odcinku od Placu 750-lecia do zjazdu na parking przy pływalni Aqua Plant.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

W związku z remontem Zarząd Transportu Metropolitalnego wprowadzi tymczasową organizację ruchu autobusowego na czas prowadzenia robót budowlanych. Od 14.02.2022 r. (poniedziałek) do 28.02.2022 r. nastąpi wyłączenie z ruchu odcinka ul. Konstytucji 3-go Maja (od wjazdu z Placu 750-lecia do ul. Konstytucji 3-go Maja 31).

Spowoduje to zmianę organizacji ruchu linii autobusowych nr: 45, 268 i 525.

Powyższe linie jadąc w kierunku Łazisk, po obsłudze przystanku Mikołów Plac 750-lecia pojadą ulicą Młyńską do skrzyżowania z ulicą bp. Władysława Bandurskiego, następnie w prawo do ronda, po czym skręcą w lewo w ulicę Konstytucji 3-go Maja obsługując tymczasowo przeniesiony przystanek Mikołów Aqua Plant (31). Następnie włączą się w stałe trasy przejazdu na przystanku Mikołów Wymyślanka.

W związku z objazdem od 14.02 zmianie ulegną godziny odjazdów kursów na przedmiotowych liniach. W kierunku przeciwnym trasa przejazdu nie ulegnie zmianie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również