Wiadomości z Mikołowa

Pożegnanie St. bryg. Damiana Krawczyka ze Strażą Pożarną po 28 latach służby

  • Dodano: 2024-02-28 09:30

St. bryg. Damian Krawczyk, po 28 latach i 6 miesiącach służby w Państwowej Straży Pożarnej, odchodzi na zasłużoną emeryturę. Jego pożegnanie, które odbyło się 27 lutego w Komendzie Powiatowej PSP Mikołów, zgromadziło szerokie grono osób związanych ze służbą ratowniczą i lokalnym samorządem. Wśród gości znaleźli się wysocy rangą oficerowie, samorządowcy, przedstawiciele innych służb oraz rodzina i przyjaciele.

St. bryg. Damian Krawczyk odchodzi ze Straży Pożarnej po 28 latach

Dziś strażacki mundur odwieszam do szafy, ale duma z bycia strażakiem zawsze we mnie pozostanie – powiedział st. bryg. Damian Krawczyk.

Podczas uroczystości wyróżniono osiągnięcia komendanta, szczególnie w zakresie pozyskiwania funduszy na modernizację sprzętu strażackiego. Damian Krawczyk otrzymał również liczne podziękowania i upominki, w tym oficerską szablę jako symboliczną pamiątkę. Jego oddanie służbie i wkład w bezpieczeństwo społeczności lokalnej zostaną zawsze docenione.

Pożegnanie St. bryg. Damiana Krawczyka ze Strażą Pożarną po 28 latach służby / fot. Aktualności Powiatu Mikołowskiego FB

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również