Wiadomości z Mikołowa

Policyjne szkolenia w czasie pandemii

  • Dodano: 2021-02-11 07:00, aktualizacja: 2021-02-11 08:38

Policjanci z Mikołowa, Łazisk Górnych i Orzesza także przenieśli się w wirtualny świat i tym razem doskonalili wiedzę z tematu szeroko pojętej korupcji oraz ochrony środowiska.

Czas pandemii to okres wytężonej pracy policjantów, którzy bez wątpienia są jedną z grup zawodowych dosyć mocno narażonych na zakażenie koronawirusem. Nowa codzienność, z którą przyszło zmierzyć się funkcjonariuszom, to nie tylko realizacja stałych obowiązków, ale także zadania z zakresu doskonalenia zawodowego.

Wczoraj rano Naczelnik Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie przeprowadził z szkolenie w formie on-line

Dotyczyło problematyki szeroko rozumianego pojęcia korupcji oraz wyjątkowo często poruszanego ostatnio tematu ochrony środowiska. Uczestniczyli w nim mundurowi zarówno komórek kryminalnych, a także policjanci prewencji oraz ruchu drogowego.

Stałe poszerzanie wiedzy teoretycznej oraz analiza mających miejsce w przeszłości przypadków naruszenia prawa w tym obszarze pozwoli mundurowym na swobodniejsze realizowanie ustawowych obowiązków i natychmiastową reakcję na wszelkie aspekty łamania tego rodzaju norm.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Kuba Batanachama

    A ja myślałem że się rozpędzania demonstracji i kaskaderskiej jazdy nieoznakowanymi radiowozami bez włączonej sygnalizacji...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.