Wiadomości z Mikołowa

Pijany 20-latek uderzył samochodem w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala!

  • Dodano: 2021-09-27 09:45

Policjanci mikołowskiej drogówki zostali wezwani do wypadku, w którym kierujący mercedesem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 20-letni mężczyzna był już wcześniej znany mundurowym, bo kilka miesięcy temu pijany prowadził samochód. Tym razem także wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu – miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Pijany kierowca wjechał w drzewo

O wyjątkowym szczęściu może mówić nie tylko 20-letni mieszkaniec Mikołowa, ale także troje jego pasażerów. W miniony piątek, 24 września po godzinie 22.00 cała czwórka podróżowała razem mercedesem. W centrum Mikołowa na ulicy Rybnickiej kierujący samochodem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni na pobocze i uderzył w drzewo.

Dwie pasażerki w wieku 20 lat oraz sprawca wypadku trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kiedy policjanci sprawdzili kierowcę w policyjnej bazie danych, okazało się, że w kwietniu tego roku był zatrzymany w związku z prowadzeniem samochodu w stanie nietrzeźwości i już wtedy miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

Tym razem mikołowianin znów był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile w jego organizmie.

Pamiętajmy – pijani kierowcy to realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Widzisz? Reaguj! Nie pozwól, by lekceważące podejście do przepisów stało się początkiem tragedii innych.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • KubaBatanachama

    Ciągle to samo hasło- widzisz to reaguj, pytanie tylko od czego mamy policję?...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.