Wiadomości z Mikołowa

Pijana 22-latka w BMW X5. Uciekała przed policją, staranowała 3 samochody

  • Dodano: 2021-10-25 13:15

Policjanci z mikołowskiej patrolówki zatrzymali 22-letnią mieszkankę Łazisk Górnych, która mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu, uszkodziła 3 zaparkowane w centrum miasta samochody. Wcześniej nie zatrzymała się do kontroli drogowej. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Na jesienne wieczory najlepszy kryminał!!! Serial COLUMBO w TVS!


W sobotę, tuż przed godz. 23.00, policjanci z mikołowskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o poruszającym się po mieście bmw x5, którego kierujący może być nietrzeźwy. Szybko namierzyli pojazd. Mimo wyraźnych sygnałów do zatrzymania się, kierowca zignorował policyjny radiowóz. Szaleńcza jazda po centrum Mikołowa zakończyła się, kiedy drogowy pirat utracił panowanie nad pojazdem i w rejonie stacji paliw uderzył w znak drogowy, a następnie w 3 zaparkowane tam samochody.

Kierującą okazała się młoda kobieta. Od 22-letniej mieszkanki Łazisk Górnych i jej pasażera wyczuwalny był alkohol. Badanie stanu trzeźwości kobiety wykazało w jej organizmie prawie 2 promile alkoholu. Podczas zatrzymania i doprowadzenia do jednostki policji, 22-latka była bardzo agresywna, arogancka, wykazując się wyjątkowo lekceważącym stosunkiem do całej sytuacji. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego trafiła do izby wytrzeźwień.

Teraz czekają ją surowe konsekwencje. Odpowie, między innymi, za jazdę w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do policyjnej kontroli. Grozi za to kara do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również