Wiadomości z Mikołowa

Parkując uszkodził dwa samochody. Wiele wskazuje na to, że był wtedy kompletnie pijany

  • Dodano: 2020-11-17 06:30, aktualizacja: 2020-11-16 19:04

Policjanci mikołowskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który parkując samochód na jednym z osiedli mieszkaniowych uszkodził stojące obok auta. 

Do zdarzenia doszło 15 listopada kilkanaście minut po północy. Dzięki błyskawicznej reakcji świadka policjantom drogówki  udało się zatrzymać kierującego kia ceed, któremu na jednym z osiedlowych parkingów w centrum Mikołowa, w trakcie wjazdu między dwa samochody, potocznie mówiąc - zabrakło kilku centymetrów. 42-latek uszkodził zaparkowane tam audi oraz hondę, po czym, jak gdyby nigdy nic - poszedł do swojego mieszkania. Mundurowi szybko ustalili właściciela pojazdu i dotarli do sprawcy niefortunnego incydentu.

Wykonane wówczas badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mikołowianin został przewieziony do komendy, gdzie po raz kolejny poddano go kontroli stanu trzeźwości.

Jeżeli badania retrospekcyjne potwierdzą, iż w chili zdarzenia był nietrzeźwy, 42-latek będzie musiał ponieść surowe konsekwencje karne. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Oprócz tego, mieszkaniec Mikołowa odpowie także za spowodowanie kolizji.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • TakieCzasy

    Sąd wypuści; na złość partii rządzącej...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.