Wiadomości z Mikołowa

Nowy wybieg dla psów już otwarty. Miejsce zabaw dla psiaków powstało za basenem

  • Dodano: 2021-08-03 10:30

2 sierpnia nowy wybieg dla psów, już drugi w mieście został oficjalny otwarty. Gdzie się znajduje i kto może z niego korzystać?

Psiaki i ich właściciele mają powody do zadowolenia! Władze miasta postanowiły stworzyć kolejne miejsce dla czworonogów, gdzie mogą bezpiecznie się bawić i poznawać inne psy. Tym razem teren specjalnie na psie harce został wyznaczony na Dużych Plantach w bliskim sąsiedztwie odkrytego basenu przy ul. Konstytucji 3 Maja 38. Na nowy wybieg dla psów można wejść od strony parku.

Nowy wybieg dla psów powstał w Mikołowie. Psiaki zyskały miejsce do zabaw

Teren jest w pełni wyposażony – znalazły się tu ławki dla właścicieli i miski dla psów. Zadbano również o porządek – swobodnie można korzystać z worków i koszy na psie odchody. Docelowo mają pojawić się w psim parku również przeszkody dla futrzastych czworonogów. Na otwarciu wybiegu zjawili się burmistrz Stanisław Piechula, wiceburmistrz Mateusz Handel, a także dyrektor MOSiR-u, Wojciech Tkacz.

Pomimo burzy, która nas straszyła a ostatecznie przegoniła, dziękuję wszystkim za przybycie. Wybieg już będzie stale otwarty i zapraszam do korzystania a z czasem jeszcze dołożymy kilka dodatków zabawowych i oświetlenie – podziękował przybyłym psiakom i ich właścicielom Stanisław Piechula, który oficjalnie oddał teren do użytku.
 

Komentarze (3)    dodaj »

  • opm

    Bardzo dobry pomysł z wybiegiem

  • gigi

    kiedys liczyli sie ludzie....dzis zwierzatka...kiedy cmentarz do piesków kotków???

  • Jorguś

    Jak zwykle psy ważniejsze od obywateli...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojMikolow.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również