Wiadomości z Mikołowa

Nowy wybieg dla psów już otwarty. Miejsce zabaw dla psiaków powstało za basenem

  • Dodano: 2021-08-03 10:30

2 sierpnia nowy wybieg dla psów, już drugi w mieście został oficjalny otwarty. Gdzie się znajduje i kto może z niego korzystać?

Psiaki i ich właściciele mają powody do zadowolenia! Władze miasta postanowiły stworzyć kolejne miejsce dla czworonogów, gdzie mogą bezpiecznie się bawić i poznawać inne psy. Tym razem teren specjalnie na psie harce został wyznaczony na Dużych Plantach w bliskim sąsiedztwie odkrytego basenu przy ul. Konstytucji 3 Maja 38. Na nowy wybieg dla psów można wejść od strony parku.

Nowy wybieg dla psów powstał w Mikołowie. Psiaki zyskały miejsce do zabaw

Teren jest w pełni wyposażony – znalazły się tu ławki dla właścicieli i miski dla psów. Zadbano również o porządek – swobodnie można korzystać z worków i koszy na psie odchody. Docelowo mają pojawić się w psim parku również przeszkody dla futrzastych czworonogów. Na otwarciu wybiegu zjawili się burmistrz Stanisław Piechula, wiceburmistrz Mateusz Handel, a także dyrektor MOSiR-u, Wojciech Tkacz.

Pomimo burzy, która nas straszyła a ostatecznie przegoniła, dziękuję wszystkim za przybycie. Wybieg już będzie stale otwarty i zapraszam do korzystania a z czasem jeszcze dołożymy kilka dodatków zabawowych i oświetlenie – podziękował przybyłym psiakom i ich właścicielom Stanisław Piechula, który oficjalnie oddał teren do użytku.
 

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • gigi

    kiedys liczyli sie ludzie....dzis zwierzatka...kiedy cmentarz do piesków kotków???

  • Jorguś

    Jak zwykle psy ważniejsze od obywateli...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.