Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Nie ma kina w Mikołowie? Jest – plenerowe!

  • Dodano: 2018-08-18 16:45

Urząd Miasta i MKS Fraktal postanowili wspólnie odpowiedzieć na zapotrzebowanie mikołowian na miejskie kino. Dziś i 25 sierpnia możemy zobaczyć prawdziwe europejskie kino.

Kiedy? 18 i 25 sierpnia o 21:00. Gdzie? Małe Planty. Co? Kultowe filmy europejskiego kina. Kto? Współpraca UM Mikołów i Fraktala. W zasadzie na tym moglibyśmy zakończyć tę informację, ale napiszemy więcej.

W dwie najbliższe soboty – dziś i 25 sierpnia będziemy mieli okazję obejrzeć jedne z najlepszych współczesnych filmów kina europejskiego. Jak mówią sami organizatorzy - UM Mikołów, MKS Fraktal, Cam Media Group i Stowarzyszenie Inicjatywa:

Nie ma chyba nic lepszego jak wieczorny odpoczynek przy dobrym filmie, chcemy więc wam zaproponować wspólnie spędzony czas przy klasykach europejskiego kina. Razem z rodziną i przyjaciółmi możecie zrelaksować się na leżaczku wśród zieleni i pod gwieździstym niebem, oglądając jedne z najlepszych filmów ostatnich lat. Jedyne czego potrzebujesz to dobry humor i ewentualne kocyk. My gwarantujemy wspaniałą atmosferę i miło spędzony czas. Wykorzystajmy te ostatnie, wakacyjne chwile - wspólnie w gronie przyjaciół.

Nie możemy stworzyć lepszego zaproszenia. Napiszemy tylko, że 18 sierpnia o 21:00 na Małych Plantach będziemy mogli zobaczyć film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, włoski komediodramat z 2016 roku w reżyserii Paolo Genovese, dotykający problemów małżeńskich par w średnim wieku, a w następną sobotę kultowych „Nietykalnych", oparty na prawdziwej historii francuski komediodramat z 2011 roku w reżyserii Oliviera Nakache’a i Érica Toledana.

Wstęp jest bezpłatny!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.