Mikołów - portal miejski mojMikolow.pl

Wiadomości z Mikołowa

Mikołowska radna królową moczki!

  • Dodano: 2018-01-10 16:00

Stanisława Hajduk-Bies, radna klubu Wspólnie Dla Dobra Mieszkańców wygrała w kategorii najlepsza moczka podczas VI Festiwalu Moczki i Makówek. I miejsce w konkursie makówek zajął Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie.

Kolejna edycja znanego w całym powiecie konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Ziemi Mikołowskiej zgromadziła sympatyków tradycyjnych śląskich świątecznych „maszketów”. Na zaproszenie gospodyni wieczoru Świąteczno-Noworocznego, Izabeli Kloc – poseł RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości odpowiedzieli m.in. wojewodę śląskiego Jarosława Wieczorka, dyrektora TVP Katowice Tomasza Szymborskiego, senatora Adama Gawędę, polityków PiS z regionu i przedstawicieli władz samorządowych, służby zdrowia, oświaty, lokalnych organizacji pozarządowych,  duchowieństwa i mediów.

Zgromadzeni w Białym Domku po degustacji i długich obradach zdecydowali, że autorką najsmaczniejszej moczki jest mikołowska radna, Stanisława Hajduk-Bies. Drugie miejsce zajęli Gabriel i Katarzyna Bregułowie z Przegędzy, a trzeci na podium był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach (który zajął to samo miejsce również w konkursie na najlepsze makówki). I miejsce w konkursie makówek zajął Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie, drugie Barbara Krupa z Bełku.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Natalia

    Wielka szkoda,że Iza nie weszła do Rządu.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.